Kategorie

Dzielnice i Osiedla Ważne sprawy twojej dzielnicy. Poznaj sąsiadów. Buduj społeczność. Dom i mieszkanie Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie. Kobieta Kobiece ploteczki, ale również wiele cennych porad. Sport Wszystkie dyscypliny w jednym miejscu. Wyraź swoje sportowe emocje, komentuj. Co? Gdzie? Kiedy? Wydarzenia w Trójmieście i okolicach. Gdzie i co można znaleźć w Gdańsku, Gdyni... Towarzyskie Dyskusje towarzyskie. Zadaj nawet najbardziej skryte pytanie i śledź odpowiedzi. Motoryzacja Ciekawostki motoryzacyjne, testy aut. To miejsce dla fanów szybkiej jazdy. Inne Hobby, pasje i koniki - wszystko co robisz w wolnym czasie. Polityka Polityczne dysputy o polityce lokalnej, państwowej i światowej Hydepark Nieskrępowane rozmowy, niezwiązane z żadnym tematem przewodnim. O forum Uwagi, propozycje, komentarze dotyczące forum.

Najnowsze tematy

• Piotr Słowiński - opinia Do tej pory zamówiłem u Pani Darii 2 operaty szacunkowe. Wszystko odbyło się bardzo...

Top-Wycena D. Łaska , autor: Piotr Słowiński

• Uber Eats-czy warto ? Witam,czy jest tu ktoś kto jeździł w Uber Eats ? Pytam , bo mój syn chce zacząć tam...

Praca , autor: karol2512

• Maciej - opinia Rzetelna współpraca, powierzona sprawa została załatwiona bardzo szybko.

Załatwimy Niemożliwe , autor: Maciej

• Mariola - opinia Polecam Kancelaria Mecenasa Paliszewskiego i uważam za najbardziej profesjonalna w Trójmieście.

Adwokat D. Paliszewski , autor: Mariola

• Cena najmu w raportach - co zawiera? Treść ogłoszeń zawierających oferty mieszkań na wynajem jest różna. Porównanie ofert wymaga...

Dom i mieszkanie , autor: Axel

• Piotr - opinia Ja po prostu kocham tę kawiarnię, nic więcej nie trzeba mowić.

Cafe Zaścianek , autor: Piotr

• Julia - opinia Bardzo dobra szkoła jazdy. Teoria jak i praktyka zdana za pierwszym. Jeździłam z...

Piąty bieg , autor: Julia

• Radek - opinia Luźna atmosfera i dobre przygotowanie do egzaminu dzięki któremu udało się zdać za pierwszym...

GDprawko , autor: Radek

• Zadowolony klient - opinia Bardzo miła obsługa .Jestem bardzo mile zaskoczona podejsciem do klienta .Dziekuje.Napewno...

Jubiler Schubert , autor: Zadowolony klient

• Beta hcg ciąża (3) Witajcie ostatnią miesiączke mialam 06.12.19 a teraz jestem na początku 8 tygodnia ciazy....

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń , autor: Ewelina

• Klient - opinia masakra, takie mam wrażenia. Już nie raz w tym sklepie spotkałam się z niemiłą obsługą,...

Pasmanteria Jola , autor: Klient

• Emilia - opinia Pan Daniel to 100% profesjonalizmu. Bardzo dobry kontakt. Pan Daniel z dużym zaangażowaniem...

Specjalista ds. kredytów... , autor: Emilia

• Izek - opinia W trakcie 30 dni znacząco poprawił się stan zdrowia dwóch osób, członków mojej rodziny....

Ośrodek Terapii Naturalnej... , autor: Izek

• Kierowcy ZTM Mam pytanie dotyczące przepisów ruchu drogowego czy kierowca autobusu ma jakieś przywileje ?...

Na drogach Trójmiasta , autor: Jerzy

• Nowe Znajomości :) Chciałabym poszerzyć grono znajomych o koleżankę / koleżanki :) mój mail : anmajmm@gmail.com

Poznajmy się , autor: anmaj

• Magda - opinia Teraz na mnie kolej☺Już kiedyś zdawalam prawo jazdy, kilka lat wcześniej w innej szkole,nie...

Mini Szkoła Jazdy , autor: Magda

• Groomzy - opinia Przemiła, profesjonalna obsługa, ekspresowy kontakt mailowy, rozsądne ceny. Bannery i ulotki...

Sprint 712 , autor: Groomzy

• Zdegustowany klient - opinia Ocena powinna być zero jak można zatrudniać takich chamow do obsługi.Ukrainiec po pierwsze...

Berlin Doner Kebap , autor: Zdegustowany klient

• Zarabianie na kryptowalutach - Jaki... Witam, Chciałbym uzyskać informację na temat sposobu opodatkowania zarobku (osoba fizyczna)...

Hydepark , autor: Mimi91

• Czytelnik - opinia Serdecznie polecam Panią Kasella. Ja jestem bardzo zadowolona ze spotkań. Sprawy, o które...

Wróżka Kasella , autor: Czytelnik

• Artur - opinia Nie chcę się rozpisywać ale zamówiłem burgera clasic za 25zł, totalne dziadostwo. wybuchowa...

White Star , autor: Artur

• Małgorzata Kacperska Fudała - opinia Rewelacyjna Pani Doktor Stomatolog!!!!Oddaje się w ręce Pani Doktor razem z synem....

Stomatolog M.Wysocka-Mirońska , autor: Małgorzata Kacperska Fudała

• Mirela i Jacek - opinia Ze strony firmy invilla obsługą nas zajmowała się Pani Dominika Gończ-Grzelak . To miła...

InVilla Nieruchomości , autor: Mirela i Jacek

• Jarek - opinia (2) Jestem bardzo zadowolony z usług. Robiliśmy blower door test i termowizję. Badanie pokazuje...

TermoPomorze , autor: Jarek

• Kasia - opinia Bardzo polecam! Projekt i realizacja na najwyższym poziomie. Pani Adrianna profesjonalistka...

ZAPP Aranżacje , autor: Kasia

• klient - opinia Ogólnie nie smaczne jedzenie. Zdarzało się że posiłki trafiały się popsute. Jeśli jesteś...

Optimalbox , autor: klient

• Abelard Giza (2) Zapraszamy na występ wyjątkowego stand-upera Abelarda Gizy!Abelard Giza - urodzony w 1980 r....

Abelard Giza , autor: trojmiasto.pl

• Ala - opinia Plac zabaw duży jedyny minus se maluchy są ze starszakami i trzeba je pilnować no i nie miła...

Kinderplaneta , autor: Ala

• Rita - opinia Chodzę do tego salonu od roku, nigdy nie trafiłam na tak wykształcone osoby. Moja skóra na...

Bonisławskie Therapy , autor: Rita

• Renata - opinia Super przychodnia,ogromne zaangażowanie lekarzy i empatyczne podejście do...

VetCare , autor: Renata

Gorące tematy

• Nokaut (26) Nokaut. Kasta na deskach. Seria analiz skrajnie bulwersujących wyroku w programie...

Hydepark , autor: łowca absurdów

• Grupa Integracyjna Trójmiasto (20) Witam wszystkich i zapraszam do nowej grupy na Facebooku o nazwie : Grupa Integracyjna...

Towarzyskie , autor: Michał

• 1917 (19) Opinie do filmu: 1917.

1917 , autor: trojmiasto.pl

• Wycieraczka do biura (12) Czy ktoś z was ma biuro do którego wchodzi się wprost z chodnika? Albo placówkę, nie wiem,...

Hydepark , autor: Deladriedien

• Dom (8) Kupię dom do 300 tys.

Dom i mieszkanie , autor: Kamil

Aktualnie na forum: 23 użytkowników (23 gości)

Regulamin forum | Kontakt:
59696

użytkowników

16527890

819878

wątków