Kategorie

Dzielnice i Osiedla Ważne sprawy twojej dzielnicy. Poznaj sąsiadów. Buduj społeczność. Dom i mieszkanie Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie. Kobieta Kobiece ploteczki, ale również wiele cennych porad. Sport Wszystkie dyscypliny w jednym miejscu. Wyraź swoje sportowe emocje, komentuj. Co? Gdzie? Kiedy? Wydarzenia w Trójmieście i okolicach. Gdzie i co można znaleźć w Gdańsku, Gdyni... Towarzyskie Dyskusje towarzyskie. Zadaj nawet najbardziej skryte pytanie i śledź odpowiedzi. Motoryzacja Ciekawostki motoryzacyjne, testy aut. To miejsce dla fanów szybkiej jazdy. Inne Hobby, pasje i koniki - wszystko co robisz w wolnym czasie. Polityka Polityczne dysputy o polityce lokalnej, państwowej i światowej Hydepark Nieskrępowane rozmowy, niezwiązane z żadnym tematem przewodnim. O forum Uwagi, propozycje, komentarze dotyczące forum.

Najnowsze tematy

• Super Bardzo polecam, masaż świetny i piękne wnętrze

La Rossa Spa&Cafe , autor: Patrycja

• eqbgoqov antabuse

Dom i mieszkanie , autor: KiadoopE

• Opinia o Revital Klinik Cenię sobie profesjonalizm i świetne indywidualne podejście do pacjenta. Polecam komu mogę...

Revital Centrum Medyczne , autor: Ewa Krajewska

• nie polecam!!! Standard obsługi klienta jest na bardzo niskim poziomie - po tak dużej firmie nie...

Bel-Pol , autor: N

• Nie polecam Zamówiona część nie pasuje do modelu pomimo pokazania pudełka od modelu . 3 dni czekania...

Tele Expert Sp. z o.o. , autor: Niezadowolony klient

• Nie polecam Obsługa zarówno w lokalu, jak i przez telefon bardzo nieuprzejma, nie szanująca klienta....

Hik Bar , autor: I

• Badania Na 1000% polecam pełem profesjonalizm bez problemowy kontakt i umówienie na wizytę w...

J. Magdziak spec. Neurolog , autor: Piotr H

• Gastroenterolog dziecięcy na NFZ Jak w temacie, potrzebny specjalista. Najlepiej z Gdańska. Polecicie kogoś?

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń , autor: Monika

• Chłopi folwarczni ? Sprawdźmy (6) Stuhr senior dobrze wiedział co mówił, gdy mówił o "chłopach folwarcznych", bo oparł się na...

Hydepark , autor: łowca absurdów

• Polecam serdecznie Polecam gorąco cała szkółkę która super przeprowadza teorie, jazdy i egzamin wewnętrzny!...

GDprawko , autor: Wiktoria

• Szybko i sprawnie Potrzebowałam szybkiej wizyty ze względu na ostry ból i niedostępność mojego zwykłego...

Nowe Orłowo Dental Clinic , autor: klientka

• Pomoc w leczeniu tarczycy (2) Potrzebuję Waszej porady w walce z niedoczynnością tarczycy, możecie mi powiedzieć kto w...

Inne , autor: Marianna

• Pełen profesjonalizm Szukałam z mężem dosyć długo mieszkania w dzielnicy Gdanska. Trafiliśmy na kilka agencji z...

BIG Property , autor: Karolina P.

• Polecam! Współpracuję z panią Anitą już naprawdę długo Jestem bardzo zadowolona. Cieszę się, że...

Biuro Rachunkowe A. Podgórska , autor: Arleta

• Otwarte drzwi ZOO (2) W dniach 19 i 20 października 2019 roku wstęp do Zoo jest bezpłatny, wchodzimy bez żadnych...

Otwarte drzwi ZOO , autor: trojmiasto.pl

• Projekt dla was. Prosimy was o wsparcie naszej akcji. Chcemy dla was coś nakręcić i będzie to oczywiście...

Kryminalne Trójmiasto , autor: Lukas

• Polecam (2) Byłem dwa razy i jestem pozytywnie zaskoczony. Lokal chyba mało znany i z zewnątrz się nie...

Misz Masz , autor: M.Sz.

• Nie polecam Oddałem sterownik opla 2 , po 1 miesiacu padł ponownie firma oczywiście gwarancji nie...

Elektro-Bip , autor: Anonimowy

• Agencja GESEK (gesek.pl) - opinie Czy ktoś współpracował z tą firmą? Agencja Artystyczna GESEK z Elbląga, a dokładnie chodzi...

Wesele bez ogłoszeń , autor: Ada

• Piotr Michowski i Maciej Lindner Bardzo cenię sobie kontakt z Piotrem Michowskim z Magic House z którym to współpracuję od...

Magic House , autor: Kacper

• Kiedy szewc bez butów chodzi Sama codziennie pomagam innym ludziom niestety o sobie zapominam ale moje stopy przypomniały...

Gabinet Zdrowia Stóp , autor: Adolna_Zadowolona

• A.Dabkowska - opinia Profesjonalnie i terminowo Polecam

Szklarz - usługi szklarskie , autor: A.Dabkowska

• Damian - opinia Doskonała obsługa i świetnej jakośći produkty.

Picuj.pl , autor: Damian

• Wolicie być w związku czy jesteście... (7) Cześć. Wolicie być z drugą osobą w związku czy lepiej czujecie się jako single?

Towarzyskie , autor: garm

• Bardzo sympatyczna współpraca Pan Paweł wykazał się ogromnym zaangażowaniem i ludzkim podejściem do klienta. Wszystkim...

Gaudium nieruchomości , autor: Zbyszek

• Polecam Szkoła jazdy Obelix to był wybór, który okazał się strzałem w 10. Wykłady teoretyczne...

Obelix , autor: Iza

• Czy warto studiować? (2) No właśnie, to jest bardziej ogólne pytanie - jak wam się wydaje, czy warto jeszcze...

Nauka

• Opony zimowe do Skoda Octavia Cześć, czas już kupić opony. Opony głównie na miasto. Sporadycznie jakiś wyjazd. Samochód...

Motoryzacja

• Polecam Prowadzący z ogromną pasją do sportu i wielkim sercem i super podejściem do dzieci. Trenerzy...

Olimpijczyk , autor: Beata

• Nie polecam Taxa zamawiana 5 raz z 1,5h wyprzedzeniem A oni sobie przypominają 25 min przed realizacją...

Blue Taxi , autor: :(

Gorące tematy

Aktualnie na forum: 3 użytkowników (3 gości)

Regulamin forum | Kontakt:
59044

użytkowników

16102909

805107

wątków