Kategorie

Dzielnice i Osiedla Ważne sprawy twojej dzielnicy. Poznaj sąsiadów. Buduj społeczność. Dom i mieszkanie Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie. Kobieta Kobiece ploteczki, ale również wiele cennych porad. Sport Wszystkie dyscypliny w jednym miejscu. Wyraź swoje sportowe emocje, komentuj. Co? Gdzie? Kiedy? Wydarzenia w Trójmieście i okolicach. Gdzie i co można znaleźć w Gdańsku, Gdyni... Towarzyskie Dyskusje towarzyskie. Zadaj nawet najbardziej skryte pytanie i śledź odpowiedzi. Motoryzacja Ciekawostki motoryzacyjne, testy aut. To miejsce dla fanów szybkiej jazdy. Inne Hobby, pasje i koniki - wszystko co robisz w wolnym czasie. Polityka Polityczne dysputy o polityce lokalnej, państwowej i światowej Hydepark Nieskrępowane rozmowy, niezwiązane z żadnym tematem przewodnim. O forum Uwagi, propozycje, komentarze dotyczące forum.

Najnowsze tematy

• M - opinia Świetna obsługa, jakość wykonania i cena. Dobre podejście do klienta i duża elastyczność...

Fresh Garage , autor: M

• Polecam sprzedawcę Auto znalezione na Otomoto, szybko umówiliśmy się na oglądanie. Ostatecznie auto zakupione,...

Auto-Konsultant , autor: Helena

• Polecam Z całego serca polecam to miejsce. Mały, sympatyczny lokalik w parku. Przepyszne jedzenie,...

Pizza Park , autor: Kuleczka

• Zdecydowanie polecam ! Polecam, polecam, polecam. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Począwszy od rejestracji a...

Vektra , autor: Krzysztof

• Było dobrze Zamawialismy z meżem sredno co 2 msc od 1.5 roku standardowo chinkali i pielmieni ....

Zurna , autor: Anna

• Magdalena - opinia Zacznę od tego, iż nigdy nie podejrzewałam, że będę musiała skorzystać z pomocy psychologa....

CEDR Centrum Psychologiczne , autor: Magdalena

• Mój pierwszy kredyt hipoteczny Informację o Panu Danielu otrzymałam od koleżanki. Wcześniej na własną rękę próbowałam...

Specjalista ds. kredytów... , autor: Magdalena

• Opel Meriva B 1.3 CDTI 2011r Od dłuższego czasu szukałam auta ekonomicznego i przestronnego. Natrafiłam na oferte Pana...

OLDAR D. Walder , autor: Karolina

• Który park w Gdańsku jest... (3) Hej. Mieszkam w Gdańsku od niedawna, mam do Was pytanie, który park w Gdańsku jest...

Hydepark , autor: radzio

• Zadowolony klient HiCopy Polecamy HiCopy ponieważ cenimy firmę z którą współpraca pod względem serwisowym i przede...

HiCOPY , autor: Matsuu Sp. Z o.o.

• Super! Czysty, nowy żłobek (otwarty w 2016), a przede wszystkim Panie bardzo pracowite, pomocne...

Żłobek Bursztynek , autor: MAMA

• Pyszna pizza i szybka dostawa Domino's trzyma równy (wysoki!) poziom niezależnie od lokalizacji, na tle innych sieciówek...

Domino's pizza , autor: Malwina

• Wspaniałe miejsce Pani dr Hanna Olszewska to prawdziwa profesjonalistka z ogromnym doświadczeniem i wiedzą....

Centrum Zdrowia i Piękna... , autor: Joanna Młynkowska

• Edyta - opinia Mieszkanie zadbane, z bardzo dobrym wyposażeniem. W świętej lokalizacji, za nieduże...

Perspektywa , autor: Edyta

• Opiekunka do dziecka (4) Dziewczyny szukam opiekunki do rocznego dziecka ale tylko w razie choroby czy możecie kogoś...

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń , autor: Pomaranczka

• beata - opinia polecam, bardzo miła i profesjonalna obsługa

Zbita szybka , autor: beata

• Gdynia robi postępy Ale ciągle za mało, bo brak odcinka Śląska - Morska

Rowery , autor: Piotr z Gdańska

• Przychodnia lekarz rehabilitant - gdzie? Czy ktoś mógłby mi polecić lekarza rehabilitanta z przychodzi na NFZ. nie chodzi mi już o to...

Zdrowie , autor: Ala

• miło pracować z profesjonalistami -... (2) Specjaliści firmy szybko wybrali mieszkania i spełnili wszystkie nasze potrzeby. Bardzo...

Pepper House , autor: Ihor

• Polecam każdemu Razem z mężem i trzyletnim synkiem regularnie korzystamy z basenu i saun w Beauty Derm SPA w...

Beauty Derm Posejdon , autor: Marzena

• Luk - opinia Pizza pyszna nie ma się do czego przyczepić

Pizzeria Tornado , autor: Luk

• sobieszowo turnus 9 xi 2019 witam mam turnus 9 wrzesien 2019 do almy sobieszowo t kto z panstwa wybiera sie w tym...

Co? Gdzie? Kiedy? , autor: krakowiakmalgorzata67

• wybielanie - spoko jestem po wybielaniu zębów i jestem bardo zadowolona z efektów. Na pierwszej wizycie została...

Dent Stomatologia , autor: Marta

• Odstąpię salę: Kaszuby - Folwark... Witam, Odstąpię piękną salę na wesele w maju 2020 na około 70-100 osób, niedaleko lasu-...

Wesele bez ogłoszeń , autor: jacek

• Korzystylam z usług wielokrotnie i... Atmosfera zawsze przyjazna zabiegii ktore wykonywałam przynosily oczekiwane rezultaty. Pora...

Yasumi , autor: Marcelina

• Viktoria Mazurek - opinia (2) Strona, którą stworzył dla mnie zespół Website Style spełniła wszystkie moje oczekiwania....

Website Style , autor: Viktoria Mazurek

• Cudowne przedszkole Syn uczęszcza do przedszkola od czterech lat, uśmiech na jego twarzy kiedy idzie do...

Cudowna Kraina , autor: Mama

• Joanna - opinia Znakomita przychodnia. Pani Sylwana ma ogromne serce do zwierząt. Zawsze z uśmiechem na...

Vet Centrum SC , autor: Joanna

• Mały asortyment części, ceny bardzo... Miałem okazję ( bo czy przyjemność...?) skorzystać ze sklepu. Ceny mnie przeraziły swoją...

House of Bikes , autor: A.

• Profesjonaliści Zlecenie AK media dystrybucja wykonała prawidłowo zgodnie z moimi zaleceniami.Rozdawanie...

AK Media , autor: Impresariat Eugeniusz

Gorące tematy

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
58094

użytkowników

15625123

786363

wątków