Kategorie

Dzielnice i Osiedla Ważne sprawy twojej dzielnicy. Poznaj sąsiadów. Buduj społeczność. Dom i mieszkanie Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie. Kobieta Kobiece ploteczki, ale również wiele cennych porad. Sport Wszystkie dyscypliny w jednym miejscu. Wyraź swoje sportowe emocje, komentuj. Co? Gdzie? Kiedy? Wydarzenia w Trójmieście i okolicach. Gdzie i co można znaleźć w Gdańsku, Gdyni... Towarzyskie Dyskusje towarzyskie. Zadaj nawet najbardziej skryte pytanie i śledź odpowiedzi. Motoryzacja Ciekawostki motoryzacyjne, testy aut. To miejsce dla fanów szybkiej jazdy. Inne Hobby, pasje i koniki - wszystko co robisz w wolnym czasie. Polityka Polityczne dysputy o polityce lokalnej, państwowej i światowej Hydepark Nieskrępowane rozmowy, niezwiązane z żadnym tematem przewodnim. O forum Uwagi, propozycje, komentarze dotyczące forum.

Najnowsze tematy

• Rewa plaża nudystów Witam wszystkich forumowiczów. Czy istnieje plaża naturystyczna w Rewie?

Co? Gdzie? Kiedy? , autor: Polak

• Porodówka Uck Zaspa Wojewódzki Witam poszukuję opinii na temat porodówek. Uck nowe ponoć ciężko się dostać. Zaspa nowy...

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń , autor: Mamaa mama

• Gdzie w Gdańsku naświetlenia UVB? Mam wysyp łuszczycy

Zdrowie , autor: załamka

• Dziewczyna szuka koleżanek Gdynia Cześć Dziewczyny bo to do Was kieruje to ogłoszenie. Z miłą chęcią Was poznam jestem 30...

Poznajmy się , autor: Monika

• Affidea Gdynia Rezonans magnetyczny z... 25 czerwca odbyła się moja wizyta w placówce Affidea w Gdyni. Termin umówiłam dogodny dla...

Affidea Sp. z o.o. , autor: Bożena S z Kościerzyny

• Inwestycja Świętokrzyska Niestety zapewnienia składane przez tą firmę nie są realizowane. Terminowość - żal....

Cuarto Invest , autor: M.K.

• Rewelacja. Polecam Wszystkie garnitury moich mężczyzn (3) dopasowywane są w Capris. Rewelacja. Zawsze...

Capris , autor: Jola

• Poznaj Gdansk z Fotografia -3dniowy... Mialem szczescie sie zalapac na 3 dniowy kurs dla poczatkujacych organizowany przez Pania...

ArtPozytywni , autor: Blazej

• Niezadowolony pacjent - opinia Tragiczna obsługa przedlekarska, księżniczka w rejestracji to przykład patologii rodem z...

Laguna Medical , autor: Niezadowolony pacjent

• Magdalena - opinia (2) Dzięki profesjonalnej pomocy biura estatic znaleźliśmy z narzeczonym nasze idealne...

Estatic Nieruchomości , autor: Magdalena

• Zdecydowanie polecam (2) Zdecydowanie profesjonalne podejście, w którym widać troskę o dobro klienta. Pani dr Oliwia...

Radca Prawny O. Owczarz , autor: tesare

• Narzędzia Generalnie firma ma paru stałych dostawców narzędzi i mimo, że nie są one często najwyższej...

Tad-Met sp. z o.o. sp.k. , autor: Firma

• Więcej gwałtów, bitte, please (4) Oto list otwarty, jaki napisała dwiudziestoczteroletnia, zgwałcona w Niemczech przez trzech...

Hydepark , autor: łowca absurdów

• Polecam współpracę z Panem Kamilem Wybór tego biura i Pana Kamila Gorczycy okazały się strzałem w 10. Bardzo profesjonalny i...

Pepper House , autor: Karolina

• Sprzedam ciuchy Cześć! Mam do sprzedania ciuchy używane. Większość jest z metkami - nietrafione prezenty. W...

Moda i uroda , autor: Wioleta

• Ogrodzenie wykonane profesjonalnie Podejście do klienta i jakoś wykonania na 6 polecam w 100% tą firmę

Iron Art Design , autor: Rafał

• HiCOPY - polecam Dzięki poradom ekspertów HiCopy Gdańsk otrzymaliśmy sprzęt dopasowany do potrzeb naszego...

HiCOPY , autor: Mariusz T

• tesare - opinia Profesjonalna obsługa z indywidualnym podejściem do klienta. Wszystkie zagadnienia zostały...

Money-Tax , autor: tesare

• Iwona - opinia Mogę polecić z pełna odpowiedzialnością żłobek Smoczek, córkę posłałam tam gdy miała 9...

Żłobek Smoczek , autor: Iwona

• Dominos pizza zaspa Dobra pizza, dostawy w miarę na czas, zawsze ciekawe promocje

Domino's pizza , autor: Edward

• Najlepsze miejsce dla dzieci Jako mama dwójki absolwentów stanowczo polecam! Zarówno dla dzieci z orzeczeniem jak i...

Mali Przyjaciele , autor: Kasia mama Kacpra i Natalki

• Super. Duży asortyment, bardzo miła i fachowa obsluga. Polecam zwlaszcza pana Kubę. Świetny...

Auto-Land Polska S.A. , autor: Klient.

• Profesjonalny salon Bardzo przyjazny salon, w którym każda kobieta może bez pośpiechu i w miłej atmosferze...

Christelle , autor: Paulina

• M - opinia Świetna obsługa, jakość wykonania i cena. Dobre podejście do klienta i duża elastyczność...

Fresh Garage , autor: M

• Polecam sprzedawcę Auto znalezione na Otomoto, szybko umówiliśmy się na oglądanie. Ostatecznie auto zakupione,...

Auto-Konsultant , autor: Helena

• Polecam Z całego serca polecam to miejsce. Mały, sympatyczny lokalik w parku. Przepyszne jedzenie,...

Pizza Park , autor: Kuleczka

• Zdecydowanie polecam ! Polecam, polecam, polecam. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Począwszy od rejestracji a...

Vektra , autor: Krzysztof

• Było dobrze Zamawialismy z meżem sredno co 2 msc od 1.5 roku standardowo chinkali i pielmieni ....

Zurna , autor: Anna

• Magdalena - opinia Zacznę od tego, iż nigdy nie podejrzewałam, że będę musiała skorzystać z pomocy psychologa....

CEDR Centrum Psychologiczne , autor: Magdalena

• Mój pierwszy kredyt hipoteczny Informację o Panu Danielu otrzymałam od koleżanki. Wcześniej na własną rękę próbowałam...

Specjalista ds. kredytów... , autor: Magdalena

Gorące tematy

• dziecko posikuje w nocy (13) Problem zaczął sie kilka tygodni temu, córka się w ogóle nie przyznała to ja ścieląc łózko...

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń , autor: Ramaa

• tort na chrzest (10) Bardzo proszę o szybkie porady, bo do końca tygodnia muszę zdecydować, gdzie zlecić tort na...

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń , autor: Ania

• O właściwy model edukacji seksualnej... (9) Niniejszym zgłaszam swój zamiar przystąpienia do programu edukacji seksualnej w szkole. Mój...

Hydepark , autor: łowca absurdów

• Jakie reklamy najbardziej zapadły Wam... (6) Filmowe, prasowe - jakiekolwiek! Ja najmocniej zapamiętałam 2 spoty, których teraz za...

Hydepark , autor: waleczka

• Pole maków w okolicach 3City?? (4) Cześć, gdzie w tym roku w okolicach Trójmiasta kwitną maki? Kiedyś widziałem pole pełne...

Wesele bez ogłoszeń , autor: Tomash40

Aktualnie na forum: 11 użytkowników (11 gości)

Regulamin forum | Kontakt:
58110

użytkowników

15630762

786699

wątków