Kategorie

Dzielnice i Osiedla Ważne sprawy twojej dzielnicy. Poznaj sąsiadów. Buduj społeczność. Dom i mieszkanie Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie. Kobieta Kobiece ploteczki, ale również wiele cennych porad. Sport Wszystkie dyscypliny w jednym miejscu. Wyraź swoje sportowe emocje, komentuj. Co? Gdzie? Kiedy? Wydarzenia w Trójmieście i okolicach. Gdzie i co można znaleźć w Gdańsku, Gdyni... Towarzyskie Dyskusje towarzyskie. Zadaj nawet najbardziej skryte pytanie i śledź odpowiedzi. Motoryzacja Ciekawostki motoryzacyjne, testy aut. To miejsce dla fanów szybkiej jazdy. Inne Hobby, pasje i koniki - wszystko co robisz w wolnym czasie. Polityka Polityczne dysputy o polityce lokalnej, państwowej i światowej Hydepark Nieskrępowane rozmowy, niezwiązane z żadnym tematem przewodnim. O forum Uwagi, propozycje, komentarze dotyczące forum.

Najnowsze tematy

• Gdzie brakuje dobrej pizzerii ? Witam, Zamierzam otworzyć lokal, w której będzie serwowana dobra, prawdziwa pizza. Czy ktoś...

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń , autor: ania.80

• Weronika - opinia Chciałabym bardzo polecić instruktora Janusza Piotrowskiego! Jazda autem była dla mnie...

Elka School , autor: Weronika

• Kurs na prawo jazdy (2) W życiu każdego człowieka przychodzi moment, kiedy zaczyna mu doskwierać brak prawa jazdy. U...

Motoryzacja , autor: emmily

• Drukarka Szukam idealnej drukarki dla siebie i mam z tym spory problem, ponieważ wybór jest ogromny....

Inne , autor: ankaaa89211

• Dagis - opinia zdecydowanie nie polecam, złożyłam zamówienie, które i tak nie było zrobione na czas....

Ankaralab , autor: Dagis

• Joanna - opinia Jedyny plac zabaw na którym spotkałam się z opłatą za opiekuna, za niemowlę, brak...

Euro Lider , autor: Joanna

• LENAM - opinia Uczęszczam na zajecia ruchowe do Tone Zone od dwóch lat. Na początku byłam zadowolona....

Tonezone , autor: LENAM

• Monika - opinia W końcu trafiłam na Profesjonalnego fryzjera !!!! Gorąco polecam Panią Wiesię

Retro Atelier , autor: Monika

• Agnieszka - opinia Jestem bardzo zadowolony, wysoki poziom, duże zaangażowanie!!!

Adwokaci A. Soroka-Szeffer... , autor: Agnieszka

• Kasia - opinia Za mną trzy miesiące z Fit Boxy i jestem mega zadowolona. Wszystkie dania są świeże, widać,...

Fitboxy , autor: Kasia

• JH - opinia Agnieszka to perła, która wygrzebałam z internetu. Wybór z internetu , który może być...

Urban Stories projektowanie , autor: JH

• Mariusz - opinia Witam. Pan Piotr wraz z kolegą montowali kuchnie Ikea (dość dużą). Pomimo wielu przeciwności...

Bever , autor: Mariusz

• Susłokluski - opinia Pan Adam Ostęp to świetny specjalista. Szybko diagnozuje problem i proponuje konkretne...

Centrum Dziecka Wczesna... , autor: Susłokluski

• Wiolka - opinia Jestem bardzo zadowolona z usług Pani Ani. Bardzo miła osoba i profesjonalista. Polecam z...

Dream Beauty , autor: Wiolka

• T - opinia Bardzo miła rodzinna atmosfera. Polecam

Silk Epoque O. Ziemann , autor: T

• Zmiany? Ciekaw jestem czy będą na wiosnę znowu robili nabór. Szkoda tylko że nie poinformuja ze to...

Praca

• Sandra - opinia (2) Dzięki zespołowi DentiCo jestem posiadaczką pięknego, zdrowego uśmiechu! Przeszłam przez...

DentiCo Stomatologia , autor: Sandra

• Kancelaria RIO Super Kancelaria RIO Bardzo Pomocni I Solidni Pomagają Sto Procent Skuteczności.

O forum , autor: Jacusia1

• klientka - opinia Przyszłam tu przedłużyć umowę, bo ciągle do mnie wydzwaniali, jakie to wspaniałe mają...

Plus i Cyfrowy Polsat , autor: klientka

• a - opinia Sklep nastawiony na szybką sprzedaż, bez troski o jakość obsługi. Nie mając dość...

Salon Muzyczny Riff , autor: a

• Nie wrócę już Miałam już więcej do Avocado nie chodzić, ale akurat wczoraj było mi po drodze i nawet...

Restauracja Avocado , autor: Weronika

• Daria - opinia Świetne przygotowanie do egzaminu na prawo jazdy, ale i również do przyszłej jazdy jako...

Akademia Prawa Jazdy , autor: Daria

• Krzysztof Kloc - opinia Bardzo kreatywni ludzie. Wszystkie ustalenia zrealizowane w 100%. Jeżeli szukacie...

Agencja You're Welcome , autor: Krzysztof Kloc

• Ewelina - opinia Profesjonalne podejście, 200% zaangażowania, rewelacyjni pedagodzy.

Laboratorium Kreatywnej... , autor: Ewelina

• Albert - opinia Usługa wykonana na wysokim poziomie. Polecam agencję SF do tworzenia strony internetowej

SF Agencja Marketingowa , autor: Albert

• Gosia - opinia Długo kusiło mnie, aby sprawdzić skuteczność tego typu kursu i przyznam, że efekty bardzo...

ECU Efekt , autor: Gosia

• Martyna Włodarczyk - opinia Właśnie kupiłam mieszkanie, które było wystawione przez agencję p. Majewskiej. Transakcja...

Majewska.pl , autor: Martyna Włodarczyk

• Polecam osk alfa i instruktora Kamila Teoria i praktyka zdane za pierwszym razem. Instruktora Kamila z czystym sumieniem mogę...

Nauka , autor: Paweł

• Tata - opinia Szkoła ma basen, boisko, sale gimnastyczną czyli pod względem infrastruktury jedna z...

Szkoła Podstawowa Jezuitów , autor: Tata

• Joanna Sychta - opinia Bardzo dobre naleśniki

Po naleśniku , autor: Joanna Sychta

Gorące tematy

• 38 lat to koniec życia? (62) Tak mnie naszła rozkmina... Czy jest jeszcze szansa na poznanie normalnego faceta? Faceta,...

Towarzyskie , autor: xyz

• Życie na wynajmie (16) Kto tak jak ja żyję na wynajmnie.? Jest nas 3 płacimy co miesiąc 1800 stać nas na kredyt...

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń , autor: Sfrustrowana

• Niebywały talent samorządowców (24) Obejrzałem sobie numer Herolda Gdańskiego. Stopniem atrakcyjności z tym wydawnictwem może...

Hydepark , autor: łowca absurdów

• Uwaga na sklep z bielizną valetta.pl (3) Chciałabym Was ostrzec przed nowo powstałym sklepem internetowym z bielizną: Valetta.pl...

Moda i uroda , autor: Maria

• szczepienia niemowląt (9) Witam, Zastanawiam sie czym róznią się szczepienia płatne od bezpłatnych. 20 lat temu nie...

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń , autor: ania.80

Aktualnie na forum: 8 użytkowników (8 gości)

Regulamin forum | Kontakt:
59393

użytkowników

16317622

812852

wątków