Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
KURBAN - nie polecam wątek zamknięty Niestety jest więcej minusów owego gabinetu niż jego pozytywnych aspektów....
~paula
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2013

WODNIK wątek zamknięty POLECAM ZABIEGI ESTETYCZNE U PANI DOKTÓR NIE TYLKO ZE WZGLĘDU NA DUŻY...
~: WODNIK
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 lutego 2013

aparat ortodontyczny wątek zamknięty Czy jest któs kto korzystał z usług dr Daniela Kurbana przy zakładaniu...
~Iwonuszka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 grudnia 2012

super fachowiec wątek zamknięty polecam Wszystkim którzy mają problemy z zębami. Szukałam takiego specjalisty...
~Olga
6

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 października 2010

Profesjonalna Klinika!!! wątek zamknięty Klinikę Państwa Kurban znalazłam przez ofertę w grouponie. Umówiłam się na...
~Barbara
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 czerwca 2012

ostrzezenie wątek zamknięty Zabieg u pani doktor(chyba tylko z nazwy bo nie z wykształcenia )wykupiłam...
kasiamichal
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 maja 2012

Jestem pod wrazeniem! wątek zamknięty Jestem pod wrazeniem! Klinike Panstwa Kurban znalazlam poprzez oferte na...
~Marzena U.
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2012

zadowolona klientka:) - opinia wątek zamknięty Kupując ofertę przez Groupon-wstawienie implantu, byłam bardzo mile...
~zadowolona klientka:)
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 lutego 2012

Medycyna estetyczna wątek zamknięty Profesjonalnie , przyjaznie i sympatycznie . Wyczerpujące informacje na temat...
~Małgorzata Zachariasz
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 lutego 2012

REWELACJA!!!! wątek zamknięty Z CZYSTYM SUMIENIEM POLECAM DR.D.KURBAN. JEST NAJLEPSZYM STOMATOLOGIEM NA...
~M.Markowska
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 stycznia 2012

Lifting. wątek zamknięty Jestem po zabiegach mezoterapii igłowej u pani doktor, to działa! Polecam.
~Barbara
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 listopada 2011

maciek - opinia wątek zamknięty spoko stomatolog a jeszcze fajniejsza pani recepjonistka ;)
~maciek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 listopada 2011

Rewelacyjny Stomatolog!!!! wątek zamknięty Serdecznie polecam! Profesjonalizm w każdym calu i atrakcyjne ceny. Jestem...
~Karina
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 lipca 2011

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z wykonanego zabiegu powiększania ust. Zabieg...
~M
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 lipca 2011

Nadmierna skrupulatność wątek zamknięty nadmierna skrupulatność Pan doktor należy do grupy stomatologów którzy są...
~Julia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 lipca 2011

Zadowolona, warto skorzystać! wątek zamknięty Miałam powiększane usta przez panią Doktor, zabieg był bezbolesny, bo pani...
~Justyna
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 lipca 2011

Przesympatyczna Pani Doktor! wątek zamknięty Jestem zachwycona obsługą klienta przez panią Doktor. Jej profesjonalne...
~Asia
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 lipca 2011

Polecam wątek zamknięty Nigdy nie zdarza mi się wystawiać idealnych ocen, ale w tym przypadku muszę...
~Mateusz
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 listopada 2010

Rewelacyjny stomatolog wątek zamknięty Jestem bardzo zadowlona z kompleksowej usługi czyszczenia zębów. Pan doktor...
~A
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2011

Doskonały Stomatolog - Polecam! wątek zamknięty Miałam w gabinecie u dr Kurbana wykonywany zabieg czyszczenia zębów...
~ALICJA
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 marca 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry