Widok

A R T F L A T - RZETELNOŚĆ I DOŚWIADCZENIE

Artflat Nieruchomości Temat dostępny też na forum:
Firma współpracują z PROFESJONALNYM fotografem, co wyróżnia to biuro spośród dziesiątek innych biur w Trójmieście.
Profesjonalne, eleganckie zdjęcia są publikowane na wszystkich najważniejszych portalach internetowych, a oferta stale aktualizowana i odświeżana.
Jasne, przejrzyste zasady współpracy z biurem i stały kontakt z opiekunem oferty to ogromna ZALETA, bo w firmie ARTFLAT liczy się JAKOŚĆ ofert, a nie ich ilość.
Szczerze POLECAM Panią Barbarę i Aleksandrę. Dwie licencjonowane profesjonalistki, posiadające ogromną wiedzę - zorientowane na aktualnych trendach na rynku nieruchomości.
Pani Barbara prowadziła prezentacje mieszkania w terminach dogodnych dla zainteresowanych klientów. Zawsze punktualna i starannie przygotowana była wizytówką biura i prezentowanego lokalu.
Podczas całego procesu sprzedaży zapewniła klientom poczucie bezpieczeństwa i pomyślność transakcji. Pani Barbara poleciła notariusza i wynegocjowała preferencyjne stawki i opłaty dla przyszłych właścicieli.
Swoją obecnością podczas przekazania kluczy dopilnowała wszystkich spraw formalnych, czuwając nad wypełnieniem wszystkich zobowiązań przez obie strony.
REKOMENDUJĘ biuro nieruchomości ARTFLAT .
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
pomoc merytoryczna: 6
 
prowizje i opłaty: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Panie Bartku, nam również było niezmiernie miło z Panem współpracować, a z piękną nieruchomością aż żal było się rozstawać. Polecamy się na przyszłość!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Opinie i oceny

Barbara - ocena (3 odpowiedzi)

Wszystko by było ok gdyby kierowcy stosowali się do ceny która podaję aplikacja pomimo iż cena...

Kamila - opinia (4 odpowiedzi)

Byłam stałą klientką do wczoraj, kiedy niesympatyczna kelnerka mimo posiadania wolnych stolików...

Snnn - ocena (3 odpowiedzi)

Długo nie jadłam kepsa i wybrałam ten lokal znowu jestem zbrzydzona na pół roku sos obrzydliwy...

do góry