Widok

A restauracja Jaga w Rumi?

Wesele Temat dostępny też na forum:
Witam ponownie... nie znalazłem nic o tej restauracji...

Moze ktoś tam robił wesele? Jak się spisali?

Gorąco pozdrawiam...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mieliśmy tam mieć wesele, ale zrezygnowaliśmy po tym jak zobaczyłam film na DVD z wesela :( mamy juz inny lokal zarezerwowany. Podobno było bardzo mało jedzenia, goście byli głodni, a jak widziałam na filmie jak były ustawione stoły i jak było mało miejsca do zabawy (40 osób) to zaraz zrezygnowaliśmy. Jak chcesz się wiecej dowiedzieć to napisz mi na maila, wszystko Ci opiszę....
Pozdrowionka :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
byłam tam jakiś czas temu na weselu, wystrój ładny, wle jedzenie naprawdę bardzo słabe, ilość bardzo skromna, obsługa nawet dawała radę. Ja wybrałabym inne miejsce.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
co za bzdury!!!!!!!!!!!!!my mielismy tam wesele 26 czerwca zarcia bylo full...pyszne az niebylo wiadomo co jesc!!!!kazdy z gosci chwalil wszystko lacznie z wystrojem naprawde godnie polecam ta restauracje wiecej na maila karolina.nozyczki@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja niestety bardzo sie zawiodlem na jedzeniu z tej restauracji...Zamowilismy piersc grilowana i de volaje(sory nie chce mi sie szukac jak sie pisze)No to tak po tym jedzeniu juz przestane dawac napiwki,frytki byly na wpol surowe,surowki z przedwczoraj , a miecho jedno przesolone a piers jakby tylko z jednej strony przyprawione :( , Zawsze uwazalem ,ze podaja tam dobre jedzenie poniewaz jest naprawde ladna restauracja i juz stoi tam troche...Ale szczeze mowiac dostaniecie duzo lepsze jedzenie na dworcu...pzdr
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadzam sie z negatywnymi opiniami gosci. Jaga to TOTALNY syf. Do tego wlasciciel to jakas porazka..
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, organizowała wesele w Jadze 8.06.2013 na 40 os. Mogę smiało polecić:) Bylo super, dużo pysznego jedzenie, przemiła i sprawna obsługa, Goście zadowoleni:) Fajne miejsce na kameralne wesele:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Popełniliśmy ten błąd i zorganizowaliśmy tam urodziny , był to okrągły jubileusz więc chcieliśmy to lepiej uczcić, zaproszonych było około 20 osób, cena za osobę wyszła około 70 zł. Jedzenie, które podano było raczej średnie, warzywa z paczki, mięso jakby przeżywało 2 młodość (pewnie czekało w zamrażarce na lepszy dzień). Co nas zaskoczyło to wielkość porcji łososia, filet pokrojono na 20 kawałków szerokości 4 cm (śmiech). Ale atmosfera była bardzo miła, nie przejmowaliśmy się tym do momentu kiedy postanowiliśmy przenieść się do domu. Poprosiliśmy obsługę aby zapakowała nam resztki do domu. Zostało sporo karkówki, kurczaka, ryżu-za wszystko zapłaciliśmy i nie chcieliśmy tego zostawiać. Jakie było nasze zdziwienie kiedy zza baru wyszła zdziwiona Pani Właściciel i stwierdziła, że oni czegoś takiego nie praktykują! Jednym słowem oszustwo i złodziejstwo. Zapewne zapłacone jedzenie gości ląduje w zamrażarce i karmi się tym gości, którzy przychodzą w tygodniu. Bardzo nam się to nie spodobało, postanowiliśmy postawić na swoim, w końcu z łaską zgodzili się wydać nam jedzenie. I tu kolejna parodia, bo z ilości jedzenia jaka została dostaliśmy 3 plastry karkówki, kilka udek, ryż który nie był tym ryżem, który my jedliśmy na stole....Pozostawiam to już bez komentarza, niech każdy sam oceni jakoś tego lokalu.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Droga Pani jeśli ma pani czelność pisać nieprawdę o restauracji i jej jakości to dla wszystkich czytających brzydko mówiąc " w d*pie Pani była i stolec widziała "Restauracja Jaga nigdy nie miała właścicielki więc chyba kłania się jawna prowokacja z Pani opinii .Pozdrawiamy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Byłam w Jadze również na zorganizownej imprezie i spotkaliśmy się z podobnym przyjęciem. Żarcie w porcjach typowo "chłopskich" a właściciele mają chyba jakieś wyższe aspiracje... Jeżeli chodzi o jakość jedzenia to pozostawiała wiele do życzenia. Mięso bez smaku, warzywa chyba z poprzedniego weekendu, zupa tak rozwodniona żeby chyba starczyła dla nas wszystkich. Zapłaciliśmy nie mało bo ok 80 zl a tak paskudnego żarcia za taką cenę to dawno nie jedliśmy. Nie omieszkaliśmy wspomnieć o naszych wrażeniach kelnerce, a ta bezczelnie zapytała czy wydać nam resztę - chciala ok 30 zł napiwku !!!
Powiedziałam, że ma wydać co do grosza to jeszcze była oburzona. Wcześniej poprosiliśmy o wydanie tego co zostało na talerzach - było tam trochę mięsa, 0 przypraw więc chcieliśmy zabrać dla naszych psów, a kelnerka na to że ona nie ma opakowań na wynos - po mojej interwencji się znalazły.
Ogólnie nie polecam.
Chociaż może tylko większe grupy tak traktują. My ze znajomymi na pewno tam nie wrócimy.
Pozdrawiam serdecznie !
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie smakowało Panstwu a chcieliście jedzienie na wynos - "dla psów - czegoś tu nie rozumiem. A z tym napiwkiem ze kelnerka nie chciała wydac to juz przegieła Pani " niezadowolona ". Nie tędy droga nasza konkurencjo :) Nie tędy droga :( A za pojemniki sie płaci , proszę Panią bo nigdzie w hurtowniach jak wiecie za darmo nie daja :)
Wymyslacie takie bzdury na nas , to tak samo jak mielismy ogródek w marcu . :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
tylko pieskom by smakowalo jedzenie, bo nam nie odpowiadalo zupelnie-kucharz chyba na przyprawach też oszczędza ;)
a za pojemnik w żadnej restauracji jeszcze nie kazano nam dopłacać, co więcej w niemczech czy francji jest powszechne proponowanie "czy zapakować?" w cenie posiłku
no ale na poziomie Jagi nie spodziewałabym się tego
niemniej nie polecam
a obruszonym jak mniemam właścicielom polecam inne nastawienie do klienta i lepsze jedzenie bo inaczej na gości nie ma co liczyć
pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
oooo.... jak szybciutko Pani " niezadowolona " sie odezwała czyżby śledziła opinie :), warto byc na bieżąco..... ; zycze Miłego dnia i powodzenia w zyciu.Pozdrawiamy :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Witam,
Moja impreza (na20osób) w Jadze wypadła super.Zadowoleni goście to dla mnie najważniejsze.Chciałabym podziękować obsłudze za pomoc.
pozdrawiam,
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
I cale szczęście bo po restayrschu chodzą szczury i nie wspomnę jak smakuje jedzenie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Uważajcie na kelnerka w okularach. Okrada ... Na paragonach są różne dziwne dodatki a reszta nigdy bez upomnienia nie wraca... Jedzenie... Czyżby biedronka?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzisiaj podano surową pizzę- już nigdy tam nie zagoszczę
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

Fotograf na ślub i wesele 15.09.2018 (64 odpowiedzi)

Witam, szukam fotografa na ślub i wesele w Gdańsku plus plener. Interesują mnie tylko oferty bez...

KETOZA-dieta dla twardzielek ;-) (32 odpowiedzi)

Widzę, ze na forum niektóre z Was juz zaczeły dietki;-) Nie chcialam sie wcinac w ten Wasz wątek....

ile wódki, napoi na wesele...??? (68 odpowiedzi)

Hejka.... Forumki, które mają doświadczenie powiedzcie mi ile wódki, napi na 100 osób???

do góry