Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
szystkim polecam wątek zamknięty Daje najwyższą ocenę. Informacja kompleksowa, obsługa na czas, wszystkie...
~Rafał
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 listopada 2017

W końcu kredyt bankowy wątek zamknięty trochę się zagalopowałem i nadmiernie obciążyłem w chwilówkach i kredytach....
~Marcin M.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 września 2017

Sprawnie i bezproblemowo wątek zamknięty Załatwili mi 2 kredyty w ekspresowym czasie i pomimo wielu przeszkód...
~AdamT
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2017

polecam pana Piotra W. wątek zamknięty nie myślałem że kredyt można wziąć tak sprawnie, szybko, przyjemnie... i...
~marcin
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 marca 2017

Błąd w tekście - O nas wątek zamknięty Proszę poprawić błąd ortograficzny. Nie wygląda to profesjonalnie i jest...
~KH
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 marca 2017

Mieszane odczucia wątek zamknięty Wystawiam ocenę pozytywną mimo, że pomocy nie otrzymałam. :(
~Dagmara
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 listopada 2016

Polecam! wątek zamknięty Polecam Panią Paulinę z ABC FINANSOWANIA. Rzetelna, życzliwa i przede...
~BP
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 października 2016

opinia wątek zamknięty Jestem całkowicie zadowolony ze współpracy z tą firmą.
~Andrzej
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 października 2016

Rekomendacjia wątek zamknięty Wspolpracowalam z p.Piotrem rzetelne doradztwo , obsluga na wysokim poziomie,...
~Justyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 lipca 2016

bardzo na plus! wątek zamknięty Nabrałam chwilówek, bo tak łatwo je dostać... co tu dużo mówić, głupia byłam....
~bacha
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 czerwca 2016

Pomoc w wyczyszczeniu windykacji i egzekucji i załatwienie kredytu wątek zamknięty Jestem szczerze powiedziawszy bardzo zaskoczony jak można tak sprawnie i bez...
~Paweł
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 maja 2016

SERDECZNIE POLECAM - WSZYSTKIE BANKI W JEDNYM MIEJSCU wątek zamknięty Miałem przyjemność skorzystać z pośrednictwa przy pozyskaniu kredytu na zakup...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 maja 2016

Pomoc w pozyskaniu kredytu gotówkowego na komornika i pozabanki wątek zamknięty Trafiłem do tej firmy z polecenia jako do firmy od spraw beznadziejnych....
~Piotr M.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 maja 2016

Prowadzenie sprawy kredytu konsolidacyjnego wątek zamknięty Dziękuję za zaangazowanie w prowadzeniu mojej konsolidacji. Dzięki całej...
~Paweł K.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 marca 2016

pozyskanie pieniędzy na konsolidację kredytów wątek zamknięty Pan Piotr znalazł dla mnei rozwiązanie mimo braku zdolności kredytowej u...
~Paweł Wik
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 stycznia 2016

kredyt z wpisem w czarnej liście wątek zamknięty Kiedyś miałem z żoną kredyt którego nie spłacaliśmy dobrze. Bank wpisał nas...
~Adam i Justyna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 grudnia 2015

Firma polecona przez znajomych. Nie zawiodłem się wątek zamknięty Sceptycznie podchodziłem do usług tego typu biur, ale muszę powiedzieć że się...
~Andrzej M.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 grudnia 2015

Kredyt gotówkowy z popapranym bikiem wątek zamknięty Chciałem się podzielić swoją pozytywną oceną działania firmy w szczególności...
~Jeżewski P.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 listopada 2015

Usługi biura kredytowego ABC Finansowania wątek zamknięty Nie korzystałem z usług pośrednika do tej pory, ale przy natłoku swoich zadań...
~Kowalczyk A i P
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 listopada 2015

Kredyt na budowę domu wątek zamknięty Skorzystaliśmy z usług tego pośrednika już drugi raz. Tym razem był to kredyt...
~Andrzej i Natalia N.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 października 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry