Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Chwilówka i Kredyt w banku wątek zamknięty Byłem drugi raz. Wcześniej brałem chwilówkę, a za drugim razem w ABC dostałem...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 lutego 2015

Expresowa obłusga wątek zamknięty Dzięki Panu Piotrowi wybraliśmy dla Babci najbardziej korzystną ofertę na...
~Damian
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 lutego 2015

Dobra pomoc merytoryczna wątek zamknięty Z czystym sumieniem polecam tą firmę, która okazała się pomocna w pozyskaniu...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 lutego 2015

pomoc przy uzysaniu kredytu na mieskzanie wątek zamknięty Brałem u nich kredyt na mieszkanie i byli pomocni na każdym kroku. Ja juz mam...
~Marek Z.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 stycznia 2015

godni polecenia wątek zamknięty panowie wiedza co mówią, nie opowiadają bajek, dają wytyczne i nie obiecują...
~Marek z Rumii
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 stycznia 2015

Kredyt MdM wątek zamknięty Firma ABC Finansowania przeprowadziła proces kredytowy mojego zakupu od...
~Marcin
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 grudnia 2014

Polecam Wszystkim Pana Piotra Wysockiego, jako doradcę finansowego!! wątek zamknięty Zanim trafiłam do Pana Piotra Wysockiego, korzystałam z usług jeszcze 3...
~Małgorzata G
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 grudnia 2014

DOBRA ROBOTA wątek zamknięty Jestem bardzo zadowoloną Klientką ABC FINANSOWANIA Panowie pomogli mi wybrnąć...
~Bożena D
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 grudnia 2014

Kredyt na zakup domu i inne czynności wątek zamknięty Kredyt na budowę domu załatwiony w mig, łącznie z kierownikiem budowy i...
~Andrzej Z.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 października 2014

Doradztwo finansowe wątek zamknięty Aktualnie korzystam z usług świadczonych przez ABC Finansowania. Rzetelność,...
~Małgorzata Czerwińska
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 października 2014

Pomoc w uzyskaniou kredytu na mieszkanie wątek zamknięty Chciałam podziękować za pomoc w uzyskaniu kredytu MDM dla Nas. Szybko i...
~Martyna M
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 września 2014

Kredyt hipteczny na mieszkanie wątek zamknięty Z czystym sumieniem mogę polecić ludzi tam pracujących. Rzeczowe i konkretne...
~Ania K.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2014

Obsługa kredytu hipotecznego MDM wątek zamknięty Lekko nie było ale wszystko zakończyło się sukcesem dla mnie i mojej żony....
~Marcin W.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2014

pomoc w rozwiązaniu trudnej sprawy wątek zamknięty Bardzo się cieszę, że trafiłem na tą firmę. Przez wiele miesięcy byłem...
~Andrzej M.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2014

polecam! wątek zamknięty Mam kredyt i doradców, nie tracilemczasu i nerwów. Drzwi się u nich nie...
~w. A
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2014

profesjonalne podejście wątek zamknięty uważam tych ludzi za czarodziei.. nie wiem co i jak zrobili, ale od grudnia...
~Barbara
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2014

kredyt konsolidacyjny wątek zamknięty Dużo płaciłem, ledwo wyrabiałem a teraz ... Skorzystałem i polecam.
~Paweł
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2014

Rewelacyjni doradzcy!! wątek zamknięty Nadszedł taki czas że postanowiliśmy z mężem kupić mieszkanie. Nie...
~Zofia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2014

Obsługa kredytów spółki z o.o. wątek zamknięty Pan Wysocki zajmował się obsługą finansowo-prawną naszej spółki dwa lata...
~Krzysztof G.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2014

Kredyt firmowy dla spółki wątek zamknięty Zaskoczyła mnie rzetelność i obsługa Pana Piotra. Dzięki za zaangażowanie i...
~Paweł Zakrzewski
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 31 lipca 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry