ALFA

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Targ Drzewny 3/7

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Wiewiór - opinia wątek zamknięty Najlepsza szkoła jazdy! Zawdzięczam tej szkole wiele! Szczególnie najlepszej...
~Wiewiór
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 grudnia 2019

Adrianna - opinia wątek zamknięty jak najbardziej polecam szkółkę Alfa . zajęcia z teorii na bardzo wysokim...
~Adrianna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 listopada 2019

Arek - opinia wątek zamknięty Polecam bardzo instruktora Kamila z nim zdałem za pierwszym razem. Cudowny...
~Arek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 listopada 2019

Paweł - opinia wątek zamknięty Szczerze polecam Alfę, a szczególnie instruktorów Adriannę i Artura....
~Paweł
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 listopada 2019

Serdecznie polecam :) wątek zamknięty Serdecznie polecam kurs w OSK Alfa. W szczególności jazdy z instruktorem...
~Marta
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 listopada 2019

Martyna - opinia wątek zamknięty Zdecydowanie polecam osk alfa a w szczególności jazdy z panem Kamilem dzięki...
~Martyna
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 listopada 2019

Polecam. wątek zamknięty Bardzo gorąco polecam. Świetna atmosfera i podejście do kursanta. Teoria...
~Kasia
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 listopada 2019

Polecam z całego serca! wątek zamknięty Jeżeli szukasz kursu prawa jazdy, szkoła ALFA to najlepszy wybór! Instruktor...
~Weronika
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 października 2019

Mega Polecam! wątek zamknięty Z całego serca polecam tą szkółkę jazdy! Instruktorzy są bardzo profesjonalni...
~Nicole
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 października 2019

Najlepszy wybór wątek zamknięty Szukając szkoły jazdy kierowałam się opiniami, miejscem zaczynania jazd oraz...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 października 2019

Emilia Jakimska - opinia wątek zamknięty Dokładnie wczoraj zakończyłam egzamin, Teoria zdana za pierwszym raz,...
~Emilia Jakimska
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 września 2019

Polecam i dziękuję! wątek zamknięty Moje początkowe jazdy z innymi instruktorami były bardzo trudne, bałam się,...
~Gosia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 lipca 2019

Pani Ada - jedyny słuszny wybór wątek zamknięty Według mnie nie ma lepszej osoby, która przygotuje kogoś do egzaminu...
~Oskar
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 lipca 2019

zdecydowanie nie polecam wątek zamknięty Osobiście nie polecam tej szkółki. Co chwilę zmieniają instruktorów, czas...
~...
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 lipca 2019

Rewelacja! wątek zamknięty Egzamin zdany za pierwszym razem! Moja instruktorka p. Aneta najlepsza!...
~Agnieszka M.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 czerwca 2019

Polecam wątek zamknięty Serdecznie polecam naukę jazdy w OSK Alfa, a w szczególności jazdy z...
~Helena
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 czerwca 2019

Marta J - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam skorzystanie z oferty szkółki Alfa w Gdańsku. Zajęcia...
~Marta J
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 czerwca 2019

Polecam!!! wątek zamknięty Polecam osk alfa!!! Jazdy z Panią Anetą to jest coś wspaniałego... The top of...
~Frytka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 czerwca 2019

Łysy - opinia wątek zamknięty Polecam szkółke Alfa. Bardzo mili instruktorzy nie stresuja. Polecam zawsze...
~Łysy
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 maja 2019

Polecam:) wątek zamknięty Przygotowanie do egzaminu na najwyższym poziomie,zdane za pierwszym razem....
~anonim
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 maja 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry