ALFA

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Targ Drzewny 3/7

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Lilianna - opinia wątek zamknięty Bez wyrzutów sumienia mogę polecić ośrodek szkolenia kierowców ALFA.Oraz...
~Lilianna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2019

Dawid R - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam ośrodek szkoleniowy Alfa. Jestem bardzo zadowolony z...
~Dawid R
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2019

Polecam osk alfa :) wątek zamknięty do tematu prawa jazdy powróciłam po 9 latach :) po kursie, który odbyłam...
~martyna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2019

Bardzo polecam! wątek zamknięty Świetny ośrodek szkoleniowy, bardzo dobrze wykształceni intruktorzy. W...
~Julia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 marca 2019

Kim jestem? Dokąd zmierzam? wątek zamknięty Instruktorka Ada pokazała mi, że droga jest tak samo ważna jak cel. Pytania...
~Marek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 marca 2019

Bardzo polecam :) wątek zamknięty Teoria prowadzona w bardzo miłej atmosferze, bardzo przejrzyście tłumaczona,...
~Kamila
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 marca 2019

polecam!! wątek zamknięty Polecam świetny ośrodek szkoleniowy,profesjonalni instruktorzy oraz...
~Kajetan
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 marca 2019

Tylko z Anetą wątek zamknięty OSK przygotowało mnie tak dobrze, że egzaminy zdałem za pierwszym razem....
~Hubert
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 lutego 2019

Polecam wątek zamknięty Egzaminy państwowe zdane za pierwszym razem. Wszystko dzięki instruktorce...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 lutego 2019

Profesjonalny ośrodek szkoleniowy wątek zamknięty Profesjonalny ośrodek szkoleniowy. Mają wielu kursantów naraz, ale wszystko...
~Paweł Łomowski
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 lutego 2019

Najlepsza szkoła nauki jazdy wątek zamknięty Gorąco polecam! Trafiłam akurat na panię Anetę, jest super kobietą, w...
~Viktoria
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 stycznia 2019

Naprawdę nauczą cię jeździć wątek zamknięty Szkoła fajna, świetnie wytłumaczona część teoretyczna. Najważniejsze są...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 stycznia 2019

Polecam szkołe osk alfa wątek zamknięty Szkoła bardzo dobra, szybko można się nauczyć jazdy. Trafiłem na instruktorkę...
~Kacper Kalczyński
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 grudnia 2018

OSK Alfa wątek zamknięty Polecam szkołę jazdy. Teoria możliwa do zrealizowania w jeden weekend, a więc...
~Kamil Paluszkiewicz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 grudnia 2018

Po prostu najlepsi! wątek zamknięty OSK Alfa mogę polecić bez cienia wątpliwości. Oba egzaminy (teoria i...
~ŁukaSz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 grudnia 2018

Najlepsza szkółka! wątek zamknięty Naprawdę miło wspominam swój kurs, Pan Maciek przekonał mnie do jazdy mimo ze...
~Ola
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 listopada 2018

polecam, super szkółka ☺️ wątek zamknięty Do szkółki ALFA trafiłam z polecenia znajomych. Nie mylili się, dobrze...
~Emma
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 listopada 2018

Polecam wątek zamknięty Polecam, zdałem za pierwszym podejściem. Szkoła bardzo dobrze mnie...
~Mykhaylo
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 listopada 2018

Instruktor wątek zamknięty Polecam, zdałam za 2 razem. Szczególnie polecam jazdę z Maćkiem. Mega...
~Kasia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 listopada 2018

Polecam!!! wątek zamknięty Polecam OSK Alfa. Kurs przeprowadzony szybko, godziny jazd dopasowane pod...
~Filip
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 października 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry