Widok

ANNA

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Witam mam pytanie 26 grudnia miałam miesiączkę 31 stycznia zrobiłam test wyszedł pozytywny i 3 stycznia też pozytywny. Byłam u lekarza i powiedział, że nic jeszcze nie widzi. Czy to oznacza,że nie jestem w ciąży? Następną wizytę mam za tydzień.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

U mnie w 6 tygodniu bylo widac mala plamke a dopiero w 8 tyg zobaczylismy bijace serduszko.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zrob bete to bedziesz pewna.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Spoko, poczekaj. Zazwyczaj na usg to tak 7 czy 8 tydzień warto pójść, wcześniej rzadko coś widać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Trochę jestem spokojniejsza ale mimo wszystko martwię się bo bardzo chciałabym żeby się udało. Może faktycznie jest jeszcze za wcześnie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To pytanie powinnaś zadać lekarzowi. Forumowicze nie są w stanie ci odpowiedzieć, no chyba ,że ktoś korzysta ze szklanej kuli. Wiem, jak to jest gdy się czeka na te upragnione dwie kreski, ile nerwów i strachu czy serduszko zacznie bić. A potem strach o maleństwo do rozwiązania.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A potem ,jak juz sie urodzi, strach o maluszka i tak caly czas. Boimy sie o wlasne dziecko az do smierci.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rozumiem to ale chciałabym żeby akurat tym razem udało się. Wszystkiego dowiem się w następny wtorek, mam tylko nadzieję,że to będą szczęśliwe informacje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

I tego Ci życzę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuje
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Zaintertesowania, hobby, pasje... jak to znaleźć? (112 odpowiedzi)

Witam. Nie mam żadnych zainteresowań, hobby czy pasji, chciałabym to zmienić, żeby czymś się...

Fotelik samochodowy 15-36 kg, jaki najlepszy ? (25 odpowiedzi)

Muszę kupić małej nowy fotelik samochodowy. Tym razem do 15-36 kg. No i właśnie moje pytanie,...

Co w pracy po urlopie macierzyńskim? (17 odpowiedzi)

Witam, może któraś z Was mi powie co wg przepisów może pracodawca. 2 lipca kończy mi się urlop...

do góry