Widok

ANNA

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Witam wszystkisch. Czy któraś z Was może miała podobną sytuacje jak ja? Jestem w 6 tygodniu ciąży,learz robił badanie 13 lipca na następne mam termin 5 sierpnia. Przez ostatni tydzień bolały mnie trochę piersi dzisiaj całkiem przestały mam tylko sporadyczne bóle podbrzusza. Martwię się czy wszystko jest ok jak bóle piersi znikły? Dodam, że pierwszą ciąże poroniłam i stąd moje obawy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jedne babki cycki bolą, inne nie. Nic ci tu nie można poradzić, tylko czekać. Jak cię krew zaleje to powód do zmartwień, brak bólu cycków to akurat na plus hehe
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jak mocno się denerwujesz to zrób bete... najważniejsze żeby nie spadał wynik
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tylko, że ja mieszkam za granicą i w obecnej chwili nie mam takiej możliwości. Ale czy ustanie objawów oznacza najgorsze?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie nie oznacza... mi falami pojawiały się i znikały...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Różnie bywa..ja w pierwszej ciąży miałam poronienie zatrzymane. Dopiero po czasie uświadomiłam sobie że objawy od jakiegoś czasu ustały. W drugiej ciąży też bywały dni że piersi nie bolały itd ale kończymy 5ty miesiąc i wszystko jest ok. Wiem, że to trudne ale musisz się uspokoić i czekać na wizytę. Nawet gdyby coś było nie tak to tak naprawdę nie wiele możesz zrobić. Dużo zdrowia i spokoju.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Fajne i ciekawe przystawki - przekąski :) (71 odpowiedzi)

Mój mąż ma za tydzień urodziny, ze wzgledu że mam małe dziecko potrzebuje szybkich i ciekaweych...

Biorezonans opinie (6 odpowiedzi)

Witam mam pytanie czy któraś z was korzystała kiedykolwiek z biorezonansu ?? Chciała bym go...

do góry