Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Nie polecam wątek zamknięty korzystalem z ich usług 2 razy o 2 razu za duzo !! . w pierwszym aucie po...
~Tomi
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 marca 2014

niekompetentni pracownicy wątek zamknięty zostałem wprowadzony w błąd przez pracowników i gdy przyjechałem oddać auto...
~KZ
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 31 maja 2011

stanowczo odradzam wątek zamknięty (..) stanowczo odradzam naprawy blacharsko lakiernicze w tym warsztacie,...
~regenerum
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 lipca 2013

Jak najbardziej polecam wątek zamknięty Blacharka zrobiona jak trzeba. Naprawa wykonana kompleksowo. Cena adekwatna...
~Eliza
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2013

Perfekcyjnie wątek zamknięty Po raz trzeci skorzystałem z usług warsztatu ANRO. Tym razem również nie...
~Zbigniew
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2013

Serdecznie polecam wątek zamknięty Pomimo tak prostego serwisu jak wymiana oleju i filtrów auto zostało umyte, a...
~Bartek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 grudnia 2012

Naprawa Bezgotówkowa wątek zamknięty Wszystko bezproblemowo i idealna realizacja. Porządna obsługa, super...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 grudnia 2012

Krzysztof - opinia wątek zamknięty Po raz kolejny skorzystałem z usług firmy ANRO, tym razem z lakiernictwa....
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 listopada 2012

Przycinka na maksa wątek zamknięty Witam ogólnie powiem tak Panowie obsługa masakra jakby za kare tam siedzieli...
~:P:P
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 lutego 2012

Pierwsza klasa wątek zamknięty Oprócz drobnych rzeczy, robiłem w tym warsztacie wymianę kompletu sprzęgła i...
~KB
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 lutego 2012

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Już kilka razy korzystałem z usług tego warsztatu (wymiana sprzęgła, linek,...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 lutego 2012

Profesjonalny serwis i obsługa wątek zamknięty Jestem zadowoloną klientką tej firmy. Oddałam auto do naprawy. Panowie...
~Agata
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 czerwca 2011

Polecam wątek zamknięty Jestem zadowolony z usług firmy ANRO. Naprawili mojego Passata bardzo dobrze....
~Adrian
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 maja 2011

super wątek zamknięty Naprawa mojego auta przebiegała szybko i bezproblemowo. Dostałem samochód...
~Rafał
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 17 grudnia 2010

Masakra ! wątek zamknięty Omijajcie z daleka ,za lekko wgnieciony próg (mała w gniotka od lewarka) i...
~Elka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 6 marca 2010

Polecam wątek zamknięty Z uwagi na to, że trafiłam do Anro z polecenia, a nie mogłam zanaleźć gdzie...
~zadowolona klientka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2009

Gorąco polecam wątek zamknięty W grudniu po stłuczce szukałem warsztatu i polecono mi Anro. Wybrałem...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 13 stycznia 2009

nie polecam wątek zamknięty Raczej nie polecam, naprawa była długa, w innym warsztacie powiedzieli że...
~JA
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 6 lipca 2008

tragedia wątek zamknięty porostu tragedia
~dante
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 23 czerwca 2008

partacze i naciągacze wątek zamknięty Naprawiałem powypadkowo auto stuknięte w tył na trasie. "Bezgotówkowa"...
~WWalker
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 7 maja 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
45

postów

40

wątków

do góry