Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kacper - opinia Przystepne ceny oraz instruktorzy którzy stoją na wysokim poziomie oba...
~Kacper
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 kwietnia 2022

alicja - opinia wątek zamknięty To najlepsza szkoła jazdy, jaką znam. Polecam.
~alicja
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 marca 2022

Barbara - opinia wątek zamknięty Egzamin zaliczony za pierwszym razem. Kurs miło, rzeczowo, na wysokim...
~Barbara
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 marca 2022

Marcin - opinia wątek zamknięty Świetne podejście! Wykłady poprowadzone w ciekawy i merytoryczny sposób,...
~Marcin
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 lutego 2022

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Pan Darek jeden z najlepszych instruktorów na jakich trafiłam. Wielkie ukłony...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 września 2021

Kuba - opinia wątek zamknięty Perfekcyjne podejście. Zdane za pierwszym razem
~Kuba
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 lipca 2020

Polecam!!! wątek zamknięty Polecam "szkółkę" artex, przygotowali mnie solidnie do częsci pisemnej jak i...
~Mateusz Mazur
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 października 2018

ARTEX - DLA MNIE NR 1 wątek zamknięty Zajęcia teoretyczne z p.Arkiem odbywają się w przyjaznej atmosferze,wiedza...
~Alicja
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2017

Zdany egzamin wątek zamknięty Polecam tą szkołę jazdy. Uczyłam się w innej szkole i bez powodzenia. Bo...
~Sylwia :)
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2017

Najlepszy OSP w powiecie Wejherowskim! wątek zamknięty Jak najbardziej polecam ARTEX! Bardzo dobrzy instruktorzy którzy potrafią...
~Szymon
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 września 2016

Polecam :> wątek zamknięty Najlepsza szkoła jazdy którą mogli mi polecić, wspaniali instruktorzy,...
~Ewka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 lutego 2016

Polecam! wątek zamknięty Bardzo polecam Artex! Zajęcia teoretyczne bardzo fajnie prowadzone,ciekawie i...
~Julia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 stycznia 2016

Godne polecenia :) wątek zamknięty Polecam, najlepsza szkoła jazdy w Wejherowie :) Wykłady prowadzone przez Pana...
~Karolina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 grudnia 2015

Najlepsza szkółka! Strasznie polecam. wątek zamknięty Ten ośrodek to strzał w dziesiątkę. PEŁEN PROFESIONALIZM. Wykłady prowadzone...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 grudnia 2015

Ocena kursu prawa jazdy wątek zamknięty Bardzo dobra szkoła nauki jazdy w Wejherowie, polecam w 100% :) Fajni i mili...
~Nikola
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 grudnia 2015

Suupeerrrr wątek zamknięty OSK ARTEX godny polecenia, nie mam żadnych zastrzeżeń. Wykłady prowadzone na...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 maja 2015

Artex wątek zamknięty Rzetelne podsumowanie kursu :) Obsługa w szkole nauki jazdy jest na 5 + ,...
~Kierowca
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 lutego 2015

łoś - opinia wątek zamknięty jestem bardzo zadowolona. ! :)
~łoś
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 lipca 2014

POLECAM!!! wątek zamknięty Super Ośrodek. Miła i rzetelna obsługa. Świetnie przygotowali mnie do...
~Paweł
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 czerwca 2014

szkoła jazdy wątek zamknięty Cieszę się, że znajomi mi polecili tą szkołę jazdy. Jest w niej dobry poziom...
~Janek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 marca 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
47

postów

45

wątków

do góry