Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ola W - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo wdzięczna, że przypisano do mnie wspaniałego człowieka jakim...
~Ola W
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 grudnia 2021

Jagoda - opinia wątek zamknięty Oba egzaminy zdane za pierwszym razem, polecam serdecznie szkółkę a w...
~Jagoda
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 października 2021

Przemek - opinia wątek zamknięty Super szkoła. Dzisiaj zdany egzamin :D, od razu po kursie. Szczególnie...
~Przemek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 lipca 2021

Weronika - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z przebiegu kursu. Świetny ośrodek z bardzo dobrymi...
~Weronika
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 lipca 2021

Dawid Galicki - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z przebiegu mojego kursu odbył się on w miłej...
~Dawid Galicki
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 czerwca 2021

Malina - opinia wątek zamknięty Prawo jazdy to byl temat odwieczny u nas. Niechlubnie przyznam sie, ze przed...
~Malina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 maja 2021

Wojciech - opinia wątek zamknięty Ogólnie dobrze, profesjonalni instruktorzy, dobry sprzęt. Wielki minus za...
~Wojciech
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 maja 2021

Krzysztof Kuc - opinia wątek zamknięty Szybko i bezproblemowo. Polecam Pana Mariusza, ja akurat miałem kurs kat. A....
~Krzysztof Kuc
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 maja 2021

Julia - opinia wątek zamknięty Do tej szkółki trafiłam na jazdy doszkalające do Pana Pawła. Mając porównanie...
~Julia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 kwietnia 2021

Helena - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam osk as. wszyscy pracownicy bardzo mili, jeżeli macie jakieś...
~Helena
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 kwietnia 2021

Marcin - opinia wątek zamknięty Wartość Witam polecam szkołę. Profesjonalne podejście Instruktora Pana Pawła....
~Marcin
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 marca 2021

Adam Górski - opinia wątek zamknięty Bardzo dobra szkoła jazdy. Uczy jeździć, a nie tylko zdawać egzaminy. Kilka...
~Adam Górski
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 marca 2021

Natalia - opinia wątek zamknięty Miałam jazdy dodatkowe z Panem Pawłem i Panem Arkiem, wszystko bardzo dobrze...
~Natalia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 lutego 2021

Kornelia - opinia wątek zamknięty Szczerze polecam wszystkim Pana instruktora Krzysztofa Drężka. Pełen...
~Kornelia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 lutego 2021

Zadowolony - opinia wątek zamknięty Bardzo dobra obsługa. Serdecznie polecam
~Zadowolony
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 stycznia 2021

Natalia - opinia wątek zamknięty Z całego serca polecam! Trafiłam pod skrzydła pana Mirka w ok. 7 miesiącu...
~Natalia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 grudnia 2020

Julia - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam jako instruktora Pana Arka. Przez cały Kurs panowała super...
~Julia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 grudnia 2020

AKZ - opinia wątek zamknięty Szczerze polecam OSK As. Ja miałam długą przerwę od jazdy i właśnie w Asie...
~AKZ
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 listopada 2020

Dorota - opinia wątek zamknięty Najlesza szkoła,polecam gorąco naukę u instruktora p.Krzysztofa, pełen...
~Dorota
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 września 2020

Robert - opinia wątek zamknięty Z cała pewnością mogę polecić ASa dla przyszłych kierowców. Super...
~Robert
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 sierpnia 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
684

postów

632

wątków

do góry