Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Monika - opinia wątek zamknięty Świetne przygotowanie do egzaminu już od samego początku tj. teorii to...
~Monika
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 lutego 2020

Polecam z całego serca! wątek zamknięty Na osk „AS” nie trafiłam przypadkowo. Dużo osób polecało mi to miejsce, więc...
~Klaudia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 października 2019

Polecam!!!! wątek zamknięty Serdecznie polecam OSK AS a szczególnie instruktora Mirka G - pełen...
~Marta
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 września 2019

Polecam wątek zamknięty Nie moglam zdać egzaminu, mialam problem z radzeniem sobie ze stresem,...
~Monika
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 września 2019

Polecam!!! Egzamin zdany za pierwszym razem!!! wątek zamknięty Polecam Asa z całego serca! Ogromne podziękowania dla Pana Mirka...
~Dorota
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 31 lipca 2019

polecam z całego serca! wątek zamknięty Po dwóch niezdanych egzaminach w Toruniu, po 4 latach postanowiłam wznowić...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 lipca 2019

Pan Krzysztof Drężek Instruktor z prawdziwego zdarzenia! wątek zamknięty Pan Krzysztof Drężek to Instruktor, którego poleciła mi koleżanka. Posiada...
~Monika
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 maja 2019

Polecam !! wątek zamknięty OSK As wybrałam głownie dzięki pozytywnym opinią i jak najbardziej mogę...
~Kasia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 maja 2019

Polecam! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z dodatkowych jazd u P. Mirka. Po nieudanych...
~Zuzia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 maja 2019

Polecam! wątek zamknięty Serdecznie polecam wszystkim Ośrodek Szkolenia Kierowców "AS" a szczególnie...
~Anna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 marca 2019

Dobra szkoła wątek zamknięty Zdałam dzisiaj egzamin państwowy, za drugim podejściem. Jestem po kursie w...
~Mk
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 marca 2019

Serdecznie polecam! wątek zamknięty Serdecznie polecam ten ośrodek każdemu, komu zależy na nabyciu gruntownej...
~Ania
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 lutego 2019

Polecam wątek zamknięty Super szkolenie teoretyczne u Pana Stasia, oraz praktyczne u Mirka G.,...
~Maciek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 lutego 2019

Instruktor Krzysztof Drężek i żaden inny :) wątek zamknięty Miałam do czynienia z wieloma instruktorami i Pan Krzysztof bardzo od nich...
~Anna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 stycznia 2019

Najlepszy ośrodek! wątek zamknięty Z cała pewnością mogę polecić AS’a dla przyszłych kierowców. Super...
~Paulina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 stycznia 2019

Polecam wątek zamknięty Polecam - to dobry ośrodek. Warto skorzystać z ich usług.
~Młoda
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 listopada 2018

Polecam! wątek zamknięty Drodzy przyszli kierowcy ! Jeśli chcecie nimi zostać :) polecam Wam szkołę...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 października 2018

praktyka zdana za pierwszym podejściem! wątek zamknięty Jeśli ktokolwiek ma wątpliwość jaka wybrać szkołę nauki jazdy to ja z pełną...
~E
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 października 2018

AS wątek zamknięty Polecam serdecznie wszystkim szkołę AS! Moim instruktorem była pani Iwonka...
~Wiktoria Kracz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 września 2018

Polecam !! wątek zamknięty Szczerze polecam wszystkim, którzy szukają dobrej szkoły. Bardzo przemiły...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 września 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
684

postów

632

wątków

do góry