Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
As jest super !!!!!!!!!! wątek zamknięty Muszę śmiało stwierdzić,że As jest najlepszy!Kurs prawa jazdy robiłam w innym...
~Ania
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 8 listopada 2007

Do opinii rzekomego kursanta. wątek zamknięty Jako instruktor prowadzący czuję się w obowiązku odpowiedzieć na tę opinię....
~Jarosław Warlikowski
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 1 listopada 2007

Ogólnie naciągacze wątek zamknięty Instruktorzy zadufani w sobie, nie przyjmują do wiadomości słów krytyki,...
~kursant
1

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 31 października 2007

Pablo - opinia wątek zamknięty Nic dodać nic ująć. Nigdy nie poszedłbym do zadnej innej. GORĄCO POLECAM...
~Pablo
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 30 października 2007

Tylko AS wątek zamknięty Dzięki Panu Jarkowi za 2 tygodnie będę posiadaczką prawa jazdy.Zdałam za...
~Iwona B.
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 25 września 2007

AS ZDAJE TYLKO JEDEN RAZ! wątek zamknięty Dzieki panu Jarkowi mam ten maly kartonik w portfelu:) Cierpliwosc to mocna...
~Gosia M.
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 18 września 2007

AS - zawsze wygrywa, nie marnujcie kasy na inne firmy! wątek zamknięty Korzystając z okazji chciałam Państwu podziękować za umożliwienie zdobycia...
~Dorota
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 13 września 2007

Bardzo gorąco polecam!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Mogę polecić Wszystkim w 100% ten ośrodek. Bardzo miła i fachowa kadra, ceny...
~Agusia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 7 września 2007

GORąCO POLECAM!! wątek zamknięty Niedawno zdałam egzamin za pierwszym podejściem, z czego się bardzo cieszę:)...
~Magda
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2007

Olija - opinia wątek zamknięty Zdałam egzamin za pierwszym podejściem! Bardzo dziękuję instruktorom! Gorąco...
~Olija
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 8 lipca 2007

Najlepszy ośrodek:) wątek zamknięty Najlepszy ośrodek:) Testy-wszystkie poprawne odpowiedzi, czynności...
~Paula
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 6 lipca 2007

REWELACJA wątek zamknięty egzamin zdany za pierwszym razem, bardzo sympatyczni instruktorzy, zwłaszcza...
~x
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 20 czerwca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
684

postów

632

wątków

do góry