Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Najlepsza szkoła jazdy! wątek zamknięty Serdecznie polecam! Miła atmosfera, z przyjemnością się chodziło na zajęcia....
~Sonia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 września 2017

Polecam wątek zamknięty Szkoła jazdy na wysokim poziomie - ranking mówi sam za siebie. Poszedłem za...
~Paweł
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 września 2017

Serdecznie polecam! wątek zamknięty Najlepsza szkoła w Trójmieście - nie tylko według mnie, ale także według...
~Marcelina Ch.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 września 2017

Super wątek zamknięty Witam serdecznie.... jestem w trakcie szkolenia ale już chciałam podziękować...
~Ola :)
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 września 2017

Polecam ASa bo dobry jest. wątek zamknięty Co tu dużo pisać, szkółka została mi polecona przez kilku znajomych więc się...
~Absolwent ASa Kacper
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 września 2017

Polecam szkołę jazdy As wątek zamknięty Serdecznie polecam szkołę jazdy As. W profesjonalny sposób uczą nie tylko jak...
~Beata A.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 września 2017

Polecam i będe polecać !!! wątek zamknięty To nie przypadek ,że wybrałam Asa ,wiele osób które znam robiło w Asie prawo...
~Cesia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2017

Polecam OSK AS!!!!! wątek zamknięty Wczoraj zakończyłem egzamin w ośrodku państwowym, zdałem za pierwszym razem i...
~Patryk K.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2017

Gorąco polecam!!!!! wątek zamknięty Wybór ośrodka nie był przypadkowy. Prawo jazdy w Asie robiło kilku znajomych...
~Monika B.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2017

Polecam! wątek zamknięty Z całego serca polecam szkołę jazdy "AS". Wszystko od początku do końca...
~Magda F.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 lipca 2017

Polecam wątek zamknięty Polecam Pana Tomka Suchta.Prawdziwy profesjonalista,wszystko bardzo dokładnie...
~Iza
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 lipca 2017

Najlepsza Szkoła w Trójmieście i okolicach wątek zamknięty Właśnie zdałam egzamin na kat.A. Ukończyłam kurs na motor podobnie jak na...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 czerwca 2017

opinia wątek zamknięty W sumie to trochę się rozczarowałam. Teoria świetna tu nie mogę złego słowa...
~v
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 czerwca 2017

Super szkoła jazdy wątek zamknięty Bardzo polecam ta szkole, fajna atmosfera, zdałam za pierwszym razem!
~Marysia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 czerwca 2017

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Wybrałam się w zeszłym roku na kurs wakacyjny- zajęcia teoretyczne na dobrym...
~O
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 maja 2017

Bezapelacyjnie ośrodek godny polecenia. wątek zamknięty Robiłem w ASie prawo jazdy na kat. AM (2015 r.) i B, które właśnie...
~Norber
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2017

Bardzo dobra szkoła wątek zamknięty Kurs rozpoczęłam w zeszłym roku w sierpniu, wyjeżdziłam wiele godzin, wiadomo...
~Hania
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2017

Polecam wątek zamknięty Dziękuję serdecznie instruktorowi Panu Leszkowi Starkiewicz za naukę na...
~Ania
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 marca 2017

Supcio wątek zamknięty Ośrodek wybralam z polecenia znajomych i jestem z tego wyboru zadowolona....
~Bttsm
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 lutego 2017

Zdecydowanie polecam AS !! wątek zamknięty Bardzo dobre przygotowanie do egzaminu, indywidualne podejście pomogło zdać...
~Marta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 lutego 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
684

postów

632

wątków

do góry