Widok

Absolwentka - opinia

IX LO Temat dostępny też na forum:
Nie od dziś wiadomo, iż oceny nie odzwierciedlają wiedzy uczniów. Jednakże poziom nauczania pod względem matury mówi wiele.
Zaledwie 5 nauczycieli w pełni zasługuje na uznanie i oklaski. Wspaniałe podejście do uczniów, chęć pomocy i rozwoju: Pan Paszko, Pani Kubicka, Pani Potocka, Benzeman oraz Tubis. Czuć pasję i zaangażowanie.
Natomiast co Państwo powiedzą na nieadekwatne niezaliczanie prac pisemnych/matur próbnych/wypracowań z rąk jednej polonistki? W mojej klasie 5 osób szło na rozszerzenie (w tym ja), pomimo innego profilu i nikomu E.I nie zaliczała prac. Nie potrafiła wytłumaczyć, poprawić, nauczyć poprawnego pisania prac (chociażby według niej). Odnosiła się często lekceważąco do uczniów. Poprawkę ( z nieadekwatnej średniej) potrafiła "wyczarować" w ostatnim tygodniu 1 semestru.
Gdyby nie moja prywatna korepetytorka w życiu nie dawałabym rozszerzenia i zaprzestała jakiejkolwiek inicjatywy twórczej w tym kierunku.
Sprzęt daje wiele do życzenia, ale wystrój wciąż się poprawia.
Minusem są zajęcia maturalne, tylko od 3 klasy (są dobrze prowadzone, ale mogłyby być już wcześniej prowadzone).
Ogólne wrażenie 50/50. Gdybym miała możliwość to nie poszłabym tu drugi raz.
Moja ocena
poziom nauczania: 3
 
wyposażenie: 3
 
zajęcia dodatkowe: 4
 
bezpieczeństwo: 5
 
ocena ogólna: 3
 
3.6

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dokładnie, miałam podobnie, szkoda gadać...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mówisz,ze wybrałabys inna szkole.To napisz proszę konkretnie jaka?Smiesza mnie tego typu opinie wygłaszane przez osoby dla,których dziewiątkę jest szkoła siódmego czy dziesiątego wyboru.W takich szkołach jak jedynka,dwójka,trójka,czy nawet dwudziestka trzeba mieć w rekrutacji co najmniej 20 pkt wiecej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Tak się składa, że IX LO była szkołą mojego 2 wyboru i chciałam tam iść :) Nie brałam pod uwagę "topowych liceów", aby nie uczestniczyć ponownie w wyścigu szczurów, w którym brałam udział w gimnazjum. Teraz jestem na moich wymarzonych studiach i nie wiem jakie klimaty panują w innych szkołach i teraz nie wiem którą bym wybrała, ale mnie "nie śmieszy" gdy jakiś nauczyciel traktuje z wyższością innych uczniów i takie komentarze jak twój pokazują, tylko bagatelizowanie problemu. Nie pozdrawiam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Nauka

Monika Marciniak - ocena (3 odpowiedzi)

Skończyłam już jeden kierunek studiów w Wyższej Szkole Zdrowia i ze względu na podejście do...

(rodzice ucznia kl. 1) - opinia (3 odpowiedzi)

Dzień dobry. Myślę, że nie ma co wiele opisywać z naszej i syna strony, iż w przypadku naszego...

Jakie rozwiązania płatnicze wybrać dla przedsiębiorstw finansowych? Odpowiedzi tutaj. (3 odpowiedzi)

Witam wszystkich! Zależy mi na platformie do wygodnych operacji finansowych. Czy ktoś poleca...

do góry