Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Przeprowadzka wątek zamknięty Witam. Serdecznie polecam firmę Achilles a szczególnie pana Wojtka i Jacka...
~Kaz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 listopada 2015

Międzynarodowa przeprowadzka wątek zamknięty Serdecznie polecam! Miałem przyjemność skorzystać z usług firmy Achilles przy...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 września 2015

Przeprowadzka domu dziecka wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z firmy Achilles! Do przeprowadzenia był dom...
~Paulina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 czerwca 2015

Solidna firma wątek zamknięty Profesjonalna pomoc przy przeprowadzce biura. Polecam!
~Paulina Becz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 czerwca 2015

polecam wątek zamknięty Bardzo dziękujemy firmie Achilles Przeprowadzki za przekazanie nieodpłatnie...
~anusia58
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 maja 2015

SUPER! wątek zamknięty Gorąco polecam firmę Achilles. Szybka obsługa, profesjonalne podejście i...
~Monia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 marca 2015

goraco polecam wątek zamknięty Mila, uprzejma obsluga. Szybka realizacja
~Przeprowadzona
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 marca 2015

Przeprowadzka wątek zamknięty W grudniu 2014 skorzystałam z usług firmy Achilles podczas przeprowadzki z...
~Monika
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 stycznia 2015

Bardzo solidna firma wątek zamknięty Korzystaliśmy z usług firmy Achilles dwa razy przeprowadzając się z Anglii do...
~Katarzyna
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 lutego 2014

Bardzo dobra firma wątek zamknięty Kontakt bardzo dobry, wszystko załatwione od razu. Zamówienie było spore, bo...
~Żaklin
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 grudnia 2014

Szybko i solidnie wątek zamknięty Przeprowadzałem się z krakowa do trójmiasta. Szybko solidnie i bez przeszkód....
~Adam
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 marca 2014

BARDZO SOLIDNA FIRMA ! wątek zamknięty Profesjonalna obsługa, rzetelność, miły kontakt z pracownikami i bardzo...
~Piotr
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 marca 2014

Solidna firma. wątek zamknięty Przeprowadzka na terenie Trójmiast bardzo szybko i profesjonalnie. Żadne...
~Łukasz
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 marca 2014

Profesjonalizm wątek zamknięty Profesjonalizm, elastyczność, sprawność realizacji, przystępna cena to...
~Przemysław Wirkus
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 lutego 2014

Polecam wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z usług tej firmy, szybko i prifesjonalnie zajęli...
~Milena
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 listopada 2013

Jestem zadowolony ze współpracy. wątek zamknięty Firma rzetelna. Indywidualne podejście do klienta i jego sytuacji....
~Patryk
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 listopada 2013

Polecam wątek zamknięty Korzystałam z ich usługi. Cena jest atrakcyjna jak na trasę którą musieli...
~Ada
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 października 2013

Bardzo, ale to bardzo polecam! wątek zamknięty Panowie byli bardzo profesjonalni, a przy tym niezwykle sympatyczni. Dzięki...
~Olga
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 października 2013

Transport Pianina wątek zamknięty Witam. Korzystałam z tej firmy przy transporcie zabytkowego pianina. Bałam...
~Zadowolona Klietnka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 października 2013

Polecam wątek zamknięty Szybka i sprawna przeprowadzka. Transport bezpieczny, dobrze zabezpieczyli...
~Jula
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 września 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
103

postów

72

wątków

do góry