Auto Szyby ADAN

Warsztaty samochodowe

Sopot, Władysława IV 21

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Krzysztof - opinia SUPER !!!! Profesinalnie i fachowo wymiana czolowej F10...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 maja 2022

mike - opinia wątek zamknięty Szybko , sprawnie i w dobrej cenie. Polecam wszystkim.
~mike
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 lutego 2021

Antek - opinia wątek zamknięty Bardzo dobry specjalista. Naprawiony odprysk na przedniej szybie. Inni już...
~Antek
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 marca 2020

Adan? - A dam. wątek zamknięty Pińć gwiadzek. Bo bardzo dobra robota.
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 marca 2018

Naprawa szyby przedniej opel astra wątek zamknięty Naprawione zostały mi dwa odpryski na przedniej szybie,po wcześniejszym...
~Darek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 listopada 2017

Zdecydowanie polecam!!! wątek zamknięty Około dwóch tygodni temu,jadąc obwodnicą samochodem m-ki Citroen C4 Grand...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 października 2017

Polecam!! Naprawa szyby. wątek zamknięty Bardzo polecam usługi Pana Adama. Dwukrotnie uszkodzona została przednia...
~Michał
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 października 2017

Naprawa szyby wątek zamknięty Korzystałem z usługi tej firmy niejednokrotnie, zawsze były to uszkodzenia...
~Kamil
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 lipca 2017

Usunięcie głębokich rys - polerowanie wątek zamknięty Polecam wszystkim, którzy mają rysy, pęknięcia, odpryski na szybach swoich...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 maja 2017

Naprawa pęknięcia szyby Mercedes. wątek zamknięty Szczerze polecam!Świetna obsługa, fachowość! Jestem bardzo wdzięczny za...
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 maja 2017

Zakład Naprawy Szyb Samochodowych ADAN wątek zamknięty Właściciel bardzo pomocny.Udziela fachowego doractwa. Usługa (wymiana szyby)...
~Pawel
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 czerwca 2016

Wymiana przedniej szyby - Honda wątek zamknięty Niedawno z powodu zużycia wymieniałem w firmie ADAN przednią szybę w...
~Wiktor
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2016

szyba tylna suzuki wątek zamknięty super robota - szybko sprawnie i tanio - pojechałem naprawic ogrzewanie...
~Pszemek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 marca 2016

Naprawa szyby wątek zamknięty Kupiłem samochód z uszkodzoną szybą, pojechałem z ulicy wzorowo wstrzelając...
~Lechu
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 listopada 2015

Polerowanie reflektorów wątek zamknięty Usługa wykonana rzetelnie za rozsądną cenę. Reflektory były tak zmatowione,...
~klient
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 października 2015

Polecam wszystkim ! wątek zamknięty Szukałem zakładu by odswiezyc reflektory w swoim Clio (niestety typowa...
~Maciek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 września 2015

Sprawnie i rzetelnie wątek zamknięty Byłem na polerowaniu przednich reflektorów, które były pożółkłe, matowe i...
~Robert
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2015

Rewelacja wątek zamknięty Skorzystałem z usługi usuwania rys po wycieraczce. Były dosyć mocne i...
~Karol
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 maja 2015

Wzorowy warsztat wątek zamknięty Naprawiałem lusterko zewnętrzne /stłuczone/ w samochodzie Honda...
~Budzik
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 marca 2015

Polecam wątek zamknięty Kiedyś mama była ze swoim samochodem, później chrzestna no i teraz ja....
~Marcin
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 listopada 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
46

postów

43

wątków

do góry