Adam Janowski

Doradztwo finansowe Kredyty i pożyczki Brokerzy

Gdańsk, Plac Porozumienia Gdańskiego 1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Aneta - ocena Korzystałam z pomocy pana Adama w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Od początku...
~Aneta
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 12 grudnia 2023

Aleksandra - ocena Gorąco polecam współpracę z Panem Adamem! Przez cały proces, od momentu...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 4 grudnia 2023

Paweł - ocena Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Pan Adam ma szeroką wiedzę a także...
~Paweł
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 29 listopada 2023

Piotr J - ocena Pan Adam pomógł nam w zakupie wymarzonego mieszkania. Dzięki jego wskazówkom...
~Piotr J
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 27 listopada 2023

Ania M - ocena Cały proces ubiegania się o kredyt przebiegł sprawnie, rzeczowo a przede...
~Ania M
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 23 listopada 2023

Borys J - ocena Profesjonalny, konkretny i sympatyczny gość. Od pierwszych chwil czułem, że...
~Borys J
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 16 listopada 2023

Łukasz - ocena Bardzo profesjonalne podejście od samego początku. Adam znał odpowiedź na...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 13 listopada 2023

Ania - ocena Współpraca z Panem Adamem to czysta przyjemność. Szybka, konkretna i rzeczowa...
~Ania
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 5 listopada 2023

Aleksandra Nadolska - ocena Jestem bardzo zadowolona z usług Pana Adama, który mi pomógł. Jego...
~Aleksandra Nadolska
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 31 października 2023

Karolina - ocena Bardzo polecam Adama Janowskiego jako doradcę kredytowego, wszystko...
~Karolina
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 25 października 2023

ŁH - ocena Dzięki Adamowi Janowskiemu dostałem bez problemu kredyt z programu "BK2"....
~ŁH
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 25 października 2023

Dominik - ocena Polecam Pana Adama, bo to bardzo dobry doradca. Rzeczowo i rzetelnie wyjaśnił...
~Dominik
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 22 października 2023

Paweł - ocena Bardzo profesjonalny, rzetelny i skuteczny doradca. Przeprowadził nas przez...
~Paweł
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 14 października 2023

maciej - ocena Adam pomógł w sprawnym procesie związanym z kredytem 2% na każdym etapie był...
~maciej
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 9 października 2023

Marek I - ocena Z czystym sumieniem polecam Pana Adama. Właściwy człowiek na właściwym...
~Marek I
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 28 września 2023

Julia - opinia Cały proces w pełni sprawny i na najwyższym poziomie. Wsparcie merytoryczne...
~Julia
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 20 lipca 2023

Edyta - opinia W skrócie żeby się nie rozpisywać właściwy człowiek na właściwym miejscu,...
~Edyta
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 1 lipca 2023

Jakub - opinia Kompleksowe doradztwo, opieka nad klientem na każdym kroku procesu. Bardzo...
~Jakub
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 5 czerwca 2023

Marta - opinia Do Pana Adama trafiliśmy z polecenia, planując z mężem zakup działki. Po...
~Marta
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 22 maja 2023

Sławomir Rosa - opinia Miałem przyjemność współpracować z Panem Adamem w kwietniu 2023. Dostał...
~Sławomir Rosa
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 28 kwietnia 2023

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry