Adam Żółtowski

Ginekolodzy USG ginekologiczne

Gdynia, kmdr. Bolesława Romanowskiego 24

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Anna Ch - ocena Bardzo dobry specjalista.
~Anna Ch
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 18 grudnia 2023

Sabina - opinia wątek zamknięty Profesjonaliz, Cudowne podejście do pacjentki, W rękach P.Doktora czułam się...
~Sabina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 maja 2021

Sylwia B. - opinia wątek zamknięty Dr Żółtowski prowadził moje dwie ciąże. W moim odczuciu najlepszy lekarz do...
~Sylwia B.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 grudnia 2019

Świetny ginekolog położnik wątek zamknięty Pan Dr Żółtowski prowadził moją ciążę. To wspaniały specjalista, osoba bardzo...
~Alicja
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 września 2019

Polecam! wątek zamknięty Pan Doktor prowadził moją pierwszą i drugą ciąże i nie wyobrażam sobie zaufać...
~Magdalena Olchawska
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 lipca 2019

świetny specjalista! wątek zamknięty Dr Adam to najbardziej fachowy lekarz jakiego znam. Postanowiłam powierzyć mu...
~Ania P
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 31 lipca 2018

Polecam wątek zamknięty Rewelacyjny lekarz. Profesjonalny i serdeczny Doskonały kontakt. Byłam u...
~Marta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2018

Super lekarz! wątek zamknięty Polecam Pana Doktora! Super specjalista! Długo staralam sie o dziecko jednak...
~Adrianna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 stycznia 2018

Polecam wątek zamknięty Od 8 lat jestem pacjentką Pana Żółtowskiego. Traf również chciał że...
~JK
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 stycznia 2018

Najlepszy lekarz ever!!!! wątek zamknięty Pan doktor to najlepszy lekarz jakiego spotkałam w życiu. I nie myślę tu...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 stycznia 2018

najlepszy wątek zamknięty Trafilam do doktora jak bylam w ciazy ktora niestety skonczyla sie...
~Natalia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 listopada 2017

Dobry lekarz! wątek zamknięty Pewnie nic nowego nie napiszę :) Pana doktora poznałam w pierwszej ciąży...
~Izabela W
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 listopada 2017

Poprostu Specjalista! wątek zamknięty Nie mam w zwyczaju rekomendować w necie, ale w tym przypadku nie mogę...
~Beata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2017

Najlepszy lekarz na świecie ! wątek zamknięty Polecam Pana Doktora, który jest niesamowitym lekarzem. Jest bardzo, bardzo...
~Kasia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2017

Polecamy! wątek zamknięty Serdecznie polecam dr Żółtowskiego - szczególnie przyszłym mamusią. Dzięki...
~Kornelia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 lipca 2017

Serdecznie polecam Pana Doktora! wątek zamknięty Uprzejmy, delikaty w trakcie badnia, zawsze szczegółowo wszystko opiszę....
~Kasia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 lipca 2017

Polecam !!! wątek zamknięty Nie ma ilości dobrych słów i pochwał dla Pana doktora. Poprowadził moją ciąże...
~Paulina P.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 czerwca 2017

Polecam w 100% wątek zamknięty Bardzo polecam doktora Żółtowskiego. Jest nie tylko niesamowitym lekarzem,...
~Agnieszka S.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 maja 2017

Super lekarz! wątek zamknięty Szczerze polecam dr Adama Zoltowskiego. Pan doktor jest naprawde swietnym...
~Hania Z. z synkiem Kubusiem
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 maja 2017

Polecam taka opiekę każdej kobiecie. wątek zamknięty Dr Adam Żótowski - wspaniały, zyczliwy, mądry, miły, delikatny, z ogromnym...
~MARTA
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry