Adikari

Fryzjerzy Salony kosmetyczne

Gdańsk, Ogarna 98

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
zapomnijcie wątek zamknięty Trochę to trwało zanim zdecydowałam się napisać opinię. Koleżanka właśnie...
~Chinka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 maja 2011

wspaniała kosmetyczka Ola wątek zamknięty nigdy nie spotkałam wspanialszej kosmetyczki od Pani Oli M. jest rewelacyjna,...
~kosianie :)
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 maja 2011

serdecznie polecam wątek zamknięty Korzystałam z usług tego salonu niejednokrotnie i zawsze byłam zadowolona....
~zadowolony klient
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 maja 2011

W końcu jestem szczęśliwa wątek zamknięty Co by tu dużo pisac, w końcu mam fryzurę o jakiej zawsze marzyłam. Byłam już...
~Monika
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 maja 2011

rozczarowana - opinia wątek zamknięty z usług fryzjerów w tym salonie korzystałam wiele razy i zawsze byłam...
~rozczarowana
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2011

Kreatywne, profesjonalne i uśmiechnięte fryzjerki wątek zamknięty Zazwyczaj korzystam z usług p. Agaty, która potrafi wyczarować cuda na głowie...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2011

Tragedia nie polecam wątek zamknięty Z usług salonu korzystałam od lat kilka razy w roku. Najczęściej zajmowała...
~Wkur.......
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2011

POMOCY!!! wątek zamknięty Czy ktoś wie gdzie mogę znależć p. Małgosię?????
~Krystyna
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 25 stycznia 2011

masakra wątek zamknięty dawno nie miałam tak zepsutego koloru. Nie dość że przy zapisywaniu się na...
~Weronika
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 października 2010

serdecznie polecam wątek zamknięty Witam. korzystałam z usług tego salonu kilka razy. zawsze jak tam idę...
~Justyna
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 grudnia 2010

Profesjonalna obsługa za niewielkie pieniądze wątek zamknięty Z usług salonu Adikari korzystałam dwukrotnie. Za każdym razem trafiłam pod...
~Ola
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 20 października 2010

PROFESJONALISTKA!! wątek zamknięty Traflam do salonu Adikari po raz pierwszy za namową koleżanki. Nie umówiłam...
~madzia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 października 2010

mieszane odczucia wątek zamknięty U fachowców, takich jak fryzjerzy, ceni się fachowość, a niekoniecznie miły...
~jarzyna
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 1 października 2010

Pierwszy i ostatni raz!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Drogie panie jeśli chcecie miec koszmar na głowie to wybierzcie koniecznie...
~Paula
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2010

KOSMETYCZKA PANI MAGDA wątek zamknięty W Salonie pracuje pani kosmetyczka o imieniu Magda.Jest to bardzo...
~Anna
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2010

Prpfesjonalna obsługa! wątek zamknięty Kilkakrotnie korzystałam z usług tego salonu,za każdym razem u innej...
~Justine
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 20 lipca 2010

brak p.Anity wątek zamknięty Długi czas korzystałam z usług p.Anity, byłam b.zadowolona. Niestety, okazało...
~Puma
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 lipca 2010

Uwaga! wątek zamknięty Uwaga na ... fryzjerkę p. Gosię , oprócz tego że nie wie co to jest...
~MEGI
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 czerwca 2010

SUPER KOSMETYCZKA p.ANITKA wątek zamknięty Jestem stałą klientką tego Salonu ale zawsze korzystałam tylko z usług...
~Anna
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 13 grudnia 2009

P. Anitka-wspaniała kosmetyczka!! wątek zamknięty Jestem stałą klientką Pani Anitki i jest to osoba która posiada...
KrulovaArletka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 4 lipca 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
80

postów

65

wątków

do góry