Adikari

Fryzjerzy Salony kosmetyczne

Gdańsk, Ogarna 98

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Profesjonalna i fachowa obsługa!!! wątek zamknięty Jestem stałą klientką salonu i z całą odpowiedzialnością stwierdzam,że osoby...
~Bożena
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 8 czerwca 2009

zatenskniona Gabrysia - opinia wątek zamknięty Drogie Koleżanki, wiele razy byłam zadowolnoa z usług Pani Iwonki, która...
~zatenskniona Gabrysia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 28 maja 2009

Pani Agnieszka wątek zamknięty Od niedawna w salonie urzeduje nowa manicurzystka Agnieszka - miejsce bardzo...
~zadowolona Ola
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2009

Polecam P.Anitę - kosmetyczkę !!!!! wątek zamknięty Jest to pani o wysokiej kulturze osobistej, spokojna, potrafi doradzić i - co...
~Karolina
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2009

p. Magda wątek zamknięty Odwiedziłam kilka pań kosmetyczek w Trójmieście i tylko z p. Magdy jestem...
~magda
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 18 stycznia 2009

Magda jest swietna! wątek zamknięty Po wyjsciu od Magdy nie musze sie ogladac w lustrze,zeby miec pewnosc,ze...
~agnieszka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 9 października 2008

POLECAM wątek zamknięty do salonu chodze od kilku miesiecy,z pedicuru,manicuru jak i z fryzjera...
~Magda
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2008

Monika - opinia wątek zamknięty Polecam panią Magdę, kosmetyczkę. Warto tłuc się nawet z drugiej części...
~Monika
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2008

pedicure, manicure... wątek zamknięty W obu przypadkach pokaleczone skórki. Do pedicure właściwie więcej zarzutów...
~klientka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2008

:) wątek zamknięty Od kilku miesięcy korzystam z usług fryzjerskich Pani Iwony i jestem zawsze...
~Trafiłam przypadkiem
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2008

jest ok wątek zamknięty Błam tan na paznokciach. Zmieniam salony jak rękawiczki, po innych paznokcie...
~pazurek
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 17 maja 2008

salon godny polecenia wątek zamknięty Bardzo fajny salon. Miła atmosfera i ciepły wystrój. Szczególnie polecam...
~mona
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 9 maja 2008

maryska - opinia wątek zamknięty Witam, co do salonu to bez rewelacji. Ratuje go jedynie obecnosc Pana Tomka....
~maryska
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2008

OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM wątek zamknięty ODRADZAM !!! Jesli chcecie miec ładne włosy omijajcie ten salon . Byłam u...
~ZAŁAMANA ZNISZCZONYMI WŁOSAMI
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2008

Polecam P. Magdę - kosmetyczkę wątek zamknięty Świetnie wykonuje zabiegi, udziela fachowych porad, a przy tym jest bardzo...
~Justyna
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 30 marca 2008

POLECAM wątek zamknięty Z usług tego salonu korzystam od dawna i zawsze jestem zadowolona. Do tej...
~Monika
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 2 marca 2008

wiele do zyczenia wątek zamknięty wszystko jest ok,jednakze produkty na jakich pracoja fryzjerzy pozostawiaja...
~ania
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 17 lutego 2008

renata - opinia wątek zamknięty Nie polecam Pani Edyty szczególnie jeśli ma się krótkie włosy. Z salonu...
~renata
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 23 listopada 2007

renata - opinia wątek zamknięty Nie polecam Pani Edyty szczególnie jeśli ma się krótkie włosy. Z salonu...
~renata
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 23 listopada 2007

opinia wątek zamknięty Rewelacyjny i piękny salon obsługa salonu bardzo sympatyczna. Serdecznie...
~Magda
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 4 listopada 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
80

postów

65

wątków

do góry