Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Anna Nawrocka - ocena Współpraca z Panią Matyldą przebiegała bez żadnych zastrzeżeń. Profesjonalne...
~Anna Nawrocka
1

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 26 lutego 2024

Monika - opinia wątek zamknięty Dzień dobry Skorzystałam z usług kancelarii w lutym 2022. Jako osoba...
~Monika
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 marca 2022

Krzysztof B - opinia wątek zamknięty Oddałem sprawę w ręce kancelarii temida i to była najlepsza decyzja -...
~Krzysztof B
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 marca 2022

Dagmara Baldowska - opinia wątek zamknięty Bardzo miły kontakt i super porada. Bardzo dziękuję
~Dagmara Baldowska
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 lutego 2022

Marek Mlynski - opinia wątek zamknięty Kancelaria Prawna temida, bardzo profesjonalna,rzeczowa i fachowa obsluga....
~Marek Mlynski
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 31 stycznia 2022

Kamil - opinia wątek zamknięty Serdecznie Polecam! Szereg spraw rodzinnych. Bardzo systematyczne i rzeczowe,...
~Kamil
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 października 2021

Anna - opinia wątek zamknięty Skuteczna, profesjonalna pomoc prawna. Bardzo miła obsługa. Jestem bardzo...
~Anna
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 października 2021

Teresa Wilkos -Jankowska - opinia wątek zamknięty Kancelarie Temida wybralam kilka lat temu przez internet.Wspolpraca odbywa...
~Teresa Wilkos -Jankowska
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 października 2021

Daniel - opinia wątek zamknięty Pani Matylda bardzo precyzyjnie odpowiedziala na wszystkie pytania odnosnie...
~Daniel
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 października 2021

Monika Wojtulska - opinia wątek zamknięty Od jakiegoś czasu nasza firma korzystamy z usług Kancelarii. Za każdym razem...
~Monika Wojtulska
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 października 2021

Robert - opinia wątek zamknięty Bardzo dobrze mi się współpracuje z kancelarią i Panią Matyldą. Sprawa...
~Robert
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 października 2021

Mirosław - opinia wątek zamknięty Skuteczna, profesjonalna pomoc prawną. Szczerze polecam.
~Mirosław
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 października 2021

GB - opinia wątek zamknięty Panią Mecenas bardzo dobrze wspominam w tych trudnych chwilach. Cechuje Ją...
~GB
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 września 2020

Profesjonalne podejście do klienta. wątek zamknięty Chciałbym z całego serca polecić usługi Pani mecenas. Prowadziła moją sprawę...
~Łukasz
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 października 2017

Kancelaria Adwokacka Adwokat MATYLDA PRUCHNIEWSKA -INOWŁODZKA wątek zamknięty Pełen profesjonalizm,wysoka jakość usług , stuprocentowa skuteczność,oraz...
~Bogumił.B
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 grudnia 2015

Pełen profesjonalizm i zaangażowanie wątek zamknięty Bardzo dziękuje za uzyskaną poradę. Potrzebowałem szybkiej i rzetelnej pomocy...
~Przemysław Kowalski
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 czerwca 2015

Bardzo dziękuję i POLECAM :) wątek zamknięty Bardzo miła i serdeczna obsługa. Pomoc prawna na bardzo wysokim poziomie....
~Magda
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 marca 2015

Zaangażowanie od początku do końca. wątek zamknięty Już kolejny raz mieliśmy okazję współpracować z Panią Pruchniewską i nasze...
~St..
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 lutego 2015

serdecznie polecam wątek zamknięty Najważniejsze dla mnie był bardzo dobry kontakt, profesjonalna obsługa i...
~Katarzyna
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 lutego 2015

Z czystym sumieniem polecam wątek zamknięty Chciałabym w tym miejscu podziękować Pani adwokat Matyldzie, której pomoc...
~Magda
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 listopada 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry