Widok

Aerochamber

Sprzedam Temat dostępny też na forum:
Witam gdzie dostanę tanio tube aerochamber dla 5 latki albo może macie jakiś inny fajny sposób ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Philips produkuje coś takiego, rozumiem że chodzi o tube inhalacyjna do podawania leków w aerozolu, jeśli tak...to w medycznych sklepach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

tak tube do inhalacji tylko szukam żeby gdzie tanio kupić bo ok sto zło stoja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupowaliśmy w promocji za 57 zł 2 lata temu..sprawdź allegro...my kupowaliśmy w sklepie medycznym na rogu kartuskiej i powstańców warszawskich w Gdańsku, przy byłym szpitalu kolejowym.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Aktualnie na allegro są nawet za 48 zł - jedna oferta, potem po 59 zł od super sprzedawców... popytaj wśród znajomych może ktoś ma wykupiony pakiet Smart i nie płaciłby za przesyłkę do paczkomatu czy kiosku, warto się umówić. 5 latka nie potrzebuje już maski, wystarczy wersja z samym ustnikiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Biorezonans opinie (6 odpowiedzi)

Witam mam pytanie czy któraś z was korzystała kiedykolwiek z biorezonansu ?? Chciała bym go...

Puszczanie mleka nosem??? (9 odpowiedzi)

Dziewczyny, czy któraś z Was karmiących piersia też tak ma? Jedna z bliźniaczek przy odbiciu -...

jak sobie rdzicie z siwymi włosami? (7 odpowiedzi)

Jestem brunetką i niestety mam już sporo siwych włosów...mam już dosć częstego farbowania.. po 3...

do góry