Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Tzw.RECEPCJA wątek zamknięty 27.XI. br. po godz. 17.. - proszę o duplikat płytki z wynikami - poprzednią...
~waldy
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 grudnia 2017

Niewiarygodne ignorowanie pacjenta wątek zamknięty Panie w recepcji w Gdyni dostały u mnie "czarną malinę" czyli anty nagrodę za...
~Marta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 listopada 2017

Placówka Affidea na polankach. wątek zamknięty Byłem pacjentem- klientem w placówce na polankach i prawdę mówiąc nie było...
~Pacjent
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 listopada 2017

POLECAM ! wątek zamknięty Byłem z żoną w tej placówce wielokrotnie więc poprzednie wpisy były...
~Adam
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 listopada 2017

Nie polecam ! wątek zamknięty W dniu 19.10.2017 miałam nie przyjemność trafić do tego punktu medycznego. To...
~Pacjentka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 października 2017

Pacjent musi być cierpliwy, ale nie musi być chamsko i niestarannie obsługiwany. wątek zamknięty w dniu 10.12.2016 zgłosiłam się do Affidea w Gdańsku na ul Polanki 117. Pani...
~Lucyna Z
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2017

Bardzo nie miła obsługa! wątek zamknięty Panie w recepcji bardzo nie miłe, nie cierpliwe. Zamiast pomóc klientowi,...
~Karolina
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2017

Fatalna obsługa, zła organizacja, brak szacunku wątek zamknięty Brak szacunku dla klienta, obsługaw rejestracji obrażona. Pacjent (czyli...
~Krystyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 listopada 2016

Fatalna obsluga pan w rejestracji wątek zamknięty Panie w rejestracji wydaja sie pracowac tam za kare. Zajete sa plotkowaniem i...
~Beti
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 maja 2016

NIE POLECAM ! wątek zamknięty Nie dość, że personel nie informuje o konieczności badania kreatyniny we krwi...
~zniesmaczony
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 czerwca 2015

masakra wątek zamknięty Czas oczekwiania zdecydowanie zbyt długi. Ciekawy jestem kto zapłaci mi za...
~bubas
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 stycznia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry