Widok

Aga - opinia

Przedszkole Bajkoland Temat dostępny też na forum:
Ode mnie jako mamy same wysokie oceny dla Przedszkola! Jestem zadowolona , ze to przedszkole wybrałam! Kadra wrecz wspaniała, z darem i sercem dla dzieci 1 Panie bardzo pomogły mojej córci w adaptacji, którą przechodzi ła bardzo cieżko, widać było ogromne zaangażowanie Pań, za co ogromny ukon nie- rodzica - w ich strone! Pedagodzy z powołania , można śmiało powiedzieć. Reszta spraw tj zajecia, opieka, sale, wyposazenie, obiady- bez zarzutu. polecam!
Moja ocena
opieka: 6
 
zajęcia dodatkowe: 6
 
wyposażenie: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Bardzo mi się podoba podejście pań do dzieci . Córeczka jest bardzo zadowolona miło się wyraża o przedszkolu :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Przedszkole jest niesamowite pod wieloma względami. Opieka na bardzo wysokim poziomie, ciocie są przekochane i pomocne, dziecko czuje sie wspaniale i chetnie chodzi. Podobno nawet kuchnia lepsza jak moja :P Cena w porownaniu z innymi przedszkolami w okolicy jest przystępna.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Nauka

(rodzice ucznia kl. 1) - opinia (3 odpowiedzi)

Dzień dobry. Myślę, że nie ma co wiele opisywać z naszej i syna strony, iż w przypadku naszego...

Monika Marciniak - ocena (3 odpowiedzi)

Skończyłam już jeden kierunek studiów w Wyższej Szkole Zdrowia i ze względu na podejście do...

Korepetycje (8 odpowiedzi)

Zapraszam na korepetycje z fizyki, matmy, biologii. Tanio, mam nadzieję, że skutecznie:))

do góry