Widok

Agencja Arena Nieruchomości Gdańsk

Arena nieruchomości (Gdańsk) to najgorsza agencja nieruchomosci z jaką miałam do czynienia. Oszukali mnie i mojego partnera na 4,500 złotych. Dla nas, młodych ludzi, jest to spora kwota.
Agent nie pomagał praktycznie wcale w transakcji, która i tak nie doszła do skutku - mimo tego agencja nie chce oddać nam wpłaconej opłaty rezerwacyjnej. Zostaliśmy poniżeni i nazwani oszustami, bowiem agencja twierdzi, że zawarliśmy umowę kupna za plecami pośrednika.
Sam agent - zdaje się, że właściciel agencji - jest niesłowny i nieterminowy. Nigdy nie miałam styczności z tak nieprofesjonalnym sprzedawcą. NIe mogliśmy skontaktować z pośrednikiem nawet w przeddzień wstępnie umówionego spotkania. Zdecydowaliśmy się więc na telefon do właściciela sprzedającego mieszkanie - w końcu sprawa nie cierpiała zwłoki. Ten telefon właśnie agent nieruchomości uznał za dowód naszej konspiracji z właścicielem mieszkania.
Teraz grozi nam przetrzymaniem pieniędzy. Jak długo - nie wiadomo. Aż upewni się, że za dwa, może trzy miesiące nie kupimy danej nieruchomości.
Stres, nerwy i nieprzyjemności na kanale telefonicznym - żadne mieszkanie nie jest tego warte. Stanowczo odradzam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Włożyli moje ogłoszenie jako swoje + ich nr telefonu, (a moje na otodom było poniżej) bez mojej zgody i wiedzy, ogólnie obiecują o wiele większe pieniądze niż mieszkanie jest warte- uwaga Arena to oszusci w białych rękawiczkach! sprzedałem mieszkanie prywatnie i doradzam róbcie tak samo, a jak już musicie wynając agentów to jest galeria czy jakoś tam ...nieruchomości i inne które mają otwarte umowy i rozmowa jest z nimi na poziomie, ale i tak "bez agenta= bez stresa"
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

jak zakończyła się Pani sprawa, mama ten sam problem z tymi osobami. Jest jakaś możliwość kontaktu z Panią w tej sprawie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry