Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Specjalista ds. marketingu w Budros - opinia Agencja marketingowa You're Welcome jest bardzo dobrym partnerem biznesowym....
~Specjalista ds. marketingu w Bud
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 marca 2023

Magdalena Zalewska - opinia wątek zamknięty Agencja zatrudnia doskonałych ekspertów, którzy pracują z ogromnym...
~Magdalena Zalewska
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 stycznia 2022

ezrainvestments.pl - opinia wątek zamknięty Od ośmiu miesięcy jesteśmy klientami You're Welcome i przyszedł czas na...
~ezrainvestments.pl
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 stycznia 2022

Bartosz Wegrzyn - opinia wątek zamknięty Współpracuje z agencją od niespełna pół roku i z czystym sumienie mogę ją...
~Bartosz Wegrzyn
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 grudnia 2021

Mateusz Poniatowski - opinia wątek zamknięty W imieniu całego zespołu lekarzy wchodzącego w skład naszej Kliniki pragnę...
~Mateusz Poniatowski
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 lipca 2021

Adam Dorosławski - opinia wątek zamknięty Zleciłem działania agencji pierwszy raz w lutym 2019, od tego czasu nasza...
~Adam Dorosławski
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 lutego 2021

multitask.gdansk@gmail.com - opinia wątek zamknięty Gorąco polecam współpracę z tą agencją. Co prawda to moja druga agencja ale...
~multitask.gdansk@gmail.com
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 stycznia 2021

Galeria handlowa - opinia wątek zamknięty Współpracujemy z agencją od lat w ramach działań marketingowo-reklamowych,...
~Galeria handlowa
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 kwietnia 2020

Sklep spożywczy - opinia wątek zamknięty Skorzystaliśmy z pomocy przy wymyśleniu i wdrożeniu strategii na czas...
~Sklep spożywczy
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 kwietnia 2020

Eveline Cosmetics - opinia wątek zamknięty Profesjonalne i pełne zaangażowania podejście do klienta. Umiejętność pracy...
~Eveline Cosmetics
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 lutego 2020

Krzysztof Kloc - opinia wątek zamknięty Bardzo kreatywni ludzie. Wszystkie ustalenia zrealizowane w 100%. Jeżeli...
~Krzysztof Kloc
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 grudnia 2019

Perfumeria Quality Gdańsk - opinia wątek zamknięty Agencja reklamowa You\'re Welcome zrealizowała dla mnie promocje butiku w...
~Perfumeria Quality Gdańsk
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 grudnia 2019

Dagmara - opinia wątek zamknięty Niezawodność, doświadczenie i kreatywność poparte rzetelnością - tak mogę...
~Dagmara
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 listopada 2019

Restauratorka wątek zamknięty Zleciłam im stworzenie całej identyfikacji. Restaurację mam niestandardową...
~Bogusia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 listopada 2018

Perfekcyjnie wątek zamknięty Współpracujemy z tą firmą od lat, zrealizowaliśmy mnóstwo projektów. Wszystko...
~Jarek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 marca 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry