Widok

Agencja GESEK (gesek.pl) - opinie

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Czy ktoś współpracował z tą firmą? Agencja Artystyczna GESEK z Elbląga, a dokładnie chodzi nam o DJ, bo firma ma różne usługi...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5

Miałam DJ z tej firmy, człowiek godny polecenia. Ważne, żeby jasno określić swoje oczekiwania, ustalić konkursy i muzykę i powinno być ok. My pojechaliśmy na prezentację do biura, wybraliśmy opcję , która nas zainteresowała i podpisaliśmy umowę. Wszystko było tak jak ustaliliśmy na spotkaniu, szef dołożył nam jeszcze napis Love gratis, bo dokupił... Więc miły gest i widać dobre podejście do klienta. Na forach ludzie wypisują różne opinie, ale najlepszym sposobem jest pojechać i osobiście porozmawiać, tak zrobiliśmy z każdą firmą, fotografem, salą, itp.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5

Polecam firmę, bardzo dobrze zagrana impreza, muzyka rewelacja, konkursy też wg ustaleń
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

Jestem kamerzystą, pracowałem z nimi wiele razy. Polecam, sprawdzeni i godni uwagi. Pozdrawiam
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mamy Dj z tej firmy, bawlismy się już na jednym weselu i wiemy czego się spodziewac. Profesjonalne podejście.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4
Spoko ludzie, polecam Dj Patryka, grał i nas na weselu i wszytko super, muzyka, konkursy, mega.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Tego nie znam, u nas grał dj Maciek i było też był spoko, może nie było to jakies wielkie wesele, a małe przyjęcie, ale wszyscy bawili się super.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Też polecam, Gesek na Wesela świetnie się nadaje. Ma świetną muzykę, swoją oraz covery. Śpiewa i gra, bardzo dobry wodzirej. Mieliśmy Geska na weselu to byl dobry wybór.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

A Hania Maciej i Justa to te same osoby czy tylko korzystają przez przypadek z tego samego komputera i z tego samego IP.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
Polecamy bardzo dj Patryka grał u nas na weselu i goście mega zadowoleni i wybawieni. Polecamy firme Gesek pełen profesjonalizm.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4
Bardzo polecam Agencje Gesek. Super przeprowadzone wesele córki.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
Polecam dj Patryka grał moje poprawiny, goście bawili się lepiej niż na weselu i byli zainteresowani wynajęciem na swoje imprezy :) naprawdę gorąco polecam!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
Polecam dobra cena perfekcyjne wykonanie bez żadnych problemów człowiek godny polecenia DJ Kwitnia zabawny i na swój sposób inteligentny generalnie dobre zabawy i nie obija w bawełnę jest tak będzie tak jak było ustalone
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
Z całego serca polecam Agencje Artystyczna Gesek i jego DJ! Świetne podejście do klienta, super zabawa! DJ Patryk robi to co kocha, co czuć bardzo od samego początku! Muzyka zgodnie z ustaleniami, świetne konkursy i profesjonalnie prowadzone. Facet robi naprawdę świetną robotę! Polecam, najlepszy DJ w Elblągu definitywnie!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
U mnie grał dj Maciek i zabawa była super. Konkursy super a muzyka idealnie dobrana na wesele. Polecam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Witam mialem okazje kilka razy wynajmowac z Agencji Artystycznej GESEK z Elbląga DJ a jaki i korzytac z uslug owej firmy i powiem naprwade ,wspolpraca zaangazowanie jak i efekt koncowy imprezy jest swietny.Dlaczego?dobrze wyszkoleni dj e,bardzo dobry kontakt z wlascicielem firmy jak i z prowadzacymi a co wazne muzyka na czasie ,profesjonal naglosnienie i efektywne oswietlenie to jest show.
Pochwale sie , mam juz zamowionego DJ a na Andrzejki z agencji artystycznej lukasz gesek polecam...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Ja miałam do czynienia z tą agencją, grali na weselu mojej siostry, super polecam. To nie są zwykli dje i piejące dziewczyny. Ci ludzie naprawdę nie są tam z przypadku, dokładnie wiedzą, co się sprawdza na imprezach i grają mnóstwo znanych i topowych piosenek.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Kuż daj Ada spokój. Wszyscy widzą że ciągle pisza Ci sami - i to w ciągu 3 dni - czyżby Agencja słabo się miała...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Niefajnie kiedy ktoś wypisuje takie bzdury jak Ty... To brak szacunku do ludzi, którzy korzystają z usług konkretnej firmy i chcą wyrazić opinie, jeżeli potrzebujesz potwierdzenia wiarygodności sprawdź w innych miejscach... Są serwisy które weryfikuja użytkowników...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
Jestem świeżo po weselu, 26.10 sala weselna dolcie vita, z obsługą tej firmy. Postaram się konkretnie opisać cały przebieg. Po pierwsze, wybraliśmy DJ z tej firmy z polecenia sali. Wzięliśmy w ciemno, nie byliśmy na żadnej prezentacji, wszytko zalatwilsimy telefonicznie i przez internet. Szef okazał się konkretną osoba i pomocna. Widać gdy człowiek nastawiony jest tylko na kasę, w tym wypadku nastawienie było bardzo pozytywne, do tego stopnia że po podpisaniu umowy, dostaliśmy napis love gratis, mimo tego, że o to nie prosilismy, porostu był wolny... Takie podejście jest super i był to miły gest. Na weselu było wszytko według ustaleń. DJ dobrze bawił gości, widać doświadczenie. Bloki muzyczne były nawet za długie, nie było czasu żeby posiedzieć, wiadomo to kwestia gustu, jeden lubi wolne piosenki, drugi szybkie, jeden tańczy, drugi woli siedzieć i pić, ale myślę, że większość gości zadowolonych, w tym ja z żoną. Miłym gestem było też wydłużenie imprezy o 15 minut, wiadomo że na końcu niektórym ciężko się rozejsc... Dziękujemy za zaangażowanie i prezenty. To bardzo miłe i dlatego pragniemy napisać opinie oraz wyrazić swoją wdzięczność. Pozdrowienia
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Inne tematy z forum Wesele

ile planujecie wydać na ślub i wesele? (210 odpowiedzi)

znalazłam na forum podobny wątek, jednak tam dziewczyny wypisywały tylko kwoty, a nie o to mi...

DOBRY doradca podatkowy lub prawnik od spadków i darowizn pilnie potrzebny! (20 odpowiedzi)

Dziewczyny, mam bardzo, bardzo wielką prośbę. Strasznie mi zależy na kontakcie do NAPRAWDĘ...

ile wódki, napoi na wesele...??? (68 odpowiedzi)

Hejka.... Forumki, które mają doświadczenie powiedzcie mi ile wódki, napi na 100 osób???

do góry