Szkoła jazdy godna polecenia. Jestem osobą pracującą w systemie zmianowym, dlatego możliwość zrobienia kursu teoretycznego w weekend była dla mnie dużym plusem. Podczas zapisu pani w biurze dokładnie poinstruowała mnie jak dopełnić początkowych formalności, jak szybko uzyskać numer PKK bez meldunku w Gdańsku itp. Teoria z p. Tomkiem poprowadzona w sposób przejrzysty, ciekawy często na przykładach, które zapadają w pamięć, przez co łatwiej było to przełożyć na praktykę. Wszystkie jazdy odbyłam z p. Markiem. Jest to instruktor bardzo konkretny, wymagający, potrafi jednak zauważyć i docenić postępy. Poza samymi przepisami, od samego początku duży nacisk kładł na 'estetykę' jazdy, uczył panowania nad samochodem tak, aby kursant nie poruszał się po drodze jak 'kurczak bez głowy'. ;) Gdy tylko jakiś manewr sprawiał mi trudność, przerabialiśmy go do skutku, a trasy egzaminacyjne przejechałam tyle razy, że każde skrzyżowanie znam na pamięć. A wszystko w przyjemnej atmosferze okraszonej dobrą muzyką. Po odbiorze prawa jazdy nie będę bała się wsiąść w inny samochód i doskonalić umiejętności. A gdy już mowa o prawie jazdy - egzamin zdany w pierwszym terminie. Dzięki Delta! :)