Najlepsza szkoła nauki jazdy w Gdańsku!Pierwsze podejście do egzaminu zakończone sukcesem!Od samego początku widać kompetencję i profesjonalizm ludzi tworzących to wyjątkowe miejsce.Założyciel szkoły, Pan Roman, który niewątpliwie przyłożył wielką wagę aby jego team tworzyli najlepsi profesjonaliści, Pani Natalia, ktora jakims cudem zawsze znalazła dla mnie miejsce w wybranym przeze mnie terminie, aby zapisac mnie na jazdy, pełna profesjonalizmu, uśmiechu i wprowadzająca miłą atmosferę kobieta, która zawsze doradzi, pomoże i odpowie na wszelkie pytania w kwestiach formalnych.Pan Krzysztof- wykładowca, na którego zajęcia człowiek nie może się doczekać.Wszelkie przepisy tłumaczy w sposób prosty, przejrzysty, wprowadzając przy okazji atmosferę uśmiechu, żartu.Na jego wykładach nie sposób się nudzić.No i wreszcie przecudowny duet instruktorów, na których miałam wielkie szczęście trafić- Pan Jacek i Pan Krzysztof.Team idealny.Każdy z Panów z indywidualnym podejściem do kursanta.Każdego, bez wyjątku przygotują do egzaminu praktycznego perfekcyjnie.Nie zaskoczyła mnie na egzaminie żadna trasa ani żaden manewr.Wszystko przerobiłam na lekcjach.Zaliczenie egzaminu było czystą formalnością!❤