Niepubliczny Żłobek AGUGU

Żłobki

Gdynia, Nowodworcowa 1/1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Michal - opinia wątek zamknięty Świetny żlobek. Polecam wszystkim!
~Michal
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 września 2020

Joanna - opinia wątek zamknięty Kolejne dziecko (gdybym takie miała) też bym zapisała do tego żłobka!
~Joanna
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 września 2020

mama Zuzi - opinia wątek zamknięty Atmosfera w żłobku jest super! Nie wyobrażam sobie, żeby moja córeczka mogła...
~mama Zuzi
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 listopada 2019

Agata J. - opinia wątek zamknięty Gdy w wieku 13 miesięcy Michalinka rozpoczęła swoją przygodę ze żłobkiem,...
~Agata J.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 listopada 2019

Dorota - opinia wątek zamknięty Miejsce, a właściwie drugi dom, do którego syn chodził z ochotą. Dzieci są...
~Dorota
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 listopada 2019

A - opinia wątek zamknięty Polecam! Opieka na najwyższym poziomie.
~A
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 listopada 2019

Mama Marcelinki - opinia wątek zamknięty Wspaniałe miejsce dla „maluszków”. Panie cudowne dbające, tulące,...
~Mama Marcelinki
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 listopada 2019

karol - opinia wątek zamknięty Szczerze polecam ten żłobek, zresztą po naszej rekomendacji, przyjaciele...
~karol
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 listopada 2019

Bardzo polecam wątek zamknięty Córeczka uczęszczała do żłobka od samego początku istnienia tej placówki....
~Dominika Miotk
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 maja 2018

Uczęszczał do stycznia 2018 wątek zamknięty Super miejsce. Polecamy szczególnie panią Kasię!
~Mama
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2018

Żłobek z sercem ! wątek zamknięty Córka uczęszcza do żłobka od Stycznia 2016 roku. Bardzo lubi tam chodzić,...
~Paulina
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 października 2016

AGUGU polecamy! wątek zamknięty Witam, Z oferty żłobka korzystaliśmy w okresie styczeń 2015 do sierpień 2016...
~Anna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 listopada 2016

Bardzo polecam wątek zamknięty Nasz Syn codziennie z uśmiechem biegnie do Agugu. Poszedł tam jak miał rok i...
~Mama Nikodema
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 września 2016

śwetne miejsce dla maluszków wątek zamknięty Moja córeczka chodziła do Agugu przez prawie półtora roku. Z czystym...
~Mama Gabi
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 września 2016

opinia za okres październik 2014- sierpień 2016 wątek zamknięty Moja córeczka chodziła do żłobka Agugu od początku jego istnienia do sierpnia...
~Joanna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 września 2016

Cudowne miejsce godne polecenia. wątek zamknięty Żłobek AGUGU to chyba najcieplejsze miejsce na mapie Gdyni! Świetna...
~ak
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 września 2016

Gorąco polecam !!! wątek zamknięty Najlepszy złobek w Gdyni o ile nie w Trójmieście ! Profesjonalna opieka Pań,...
~Mama Madzi
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 września 2015

Miejsce godne polecenia. wątek zamknięty Wybór AGUGU był najlepszym wyborem, jaki mogłam dokonać. Fantastyczne...
~mama Nataszki
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 maja 2015

Gorąco polecamy!!! wątek zamknięty Jestem mamą córeczki Martusi, co ma poważną alergię pokarmową. Jest uczulana...
~Gosia
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 maja 2015

Z czystym sumieniem polecam wątek zamknięty Mój synek chodzi do Agugu od kilku miesięcy. Jako mama już starszego dziecka...
~Agata
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 maja 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry