Akademia Prawa Jazdy

Kursy prawa jazdy

Gdynia, Świętojańska 68/3

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Maja - ocena Zdane celująco, polecam Pana Michała Cieplińskiego, najlepszy instruktor w...
~Maja
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 29 stycznia 2024

Maciej - ocena Bardzo polecam Pana Michała Cieplińskiego. Choć kurs miałem zdany w innym...
~Maciej
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 25 stycznia 2024

Patrycja - ocena Bardzo polecam - szczególnie instruktora Pana Wojciecha Szyszkowskiego!...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 24 stycznia 2024

Anna - ocena Z ręką na sercu mogę polecić najlepszego instruktora na jakiego mogłam...
~Anna
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 22 stycznia 2024

tosia - ocena Wszystkim chcącym nauczyć się jeździć w spokojnej i przemiłej atmosferze...
~tosia
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 22 stycznia 2024

Paweł W. - ocena Polecam instruktora Janusza P. Bardzo dobrze wszystko mi wszystko wytłumaczył...
~Paweł W.
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 19 stycznia 2024

Ola - ocena Polecam Pana Michała Cieplińskiego. Bardzo profesjonalny a za razem miły i...
~Ola
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 17 stycznia 2024

Bartek - ocena Bardzo polecam Pana Krzysztofa Chejmanowskiego, dobrze przygotował mnie do...
~Bartek
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 15 stycznia 2024

T.Z. - ocena Serdecznie polecam Panią instruktor Katarzynę Roman-Gańczak. Najlepszy...
~T.Z.
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 12 stycznia 2024

Ola - ocena Bardzo polecam Akademię Prawa Jazdy zarówno pod względem merytorycznym jak i...
~Ola
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 11 stycznia 2024

madzia - ocena Z calego serca polecam Akademie Prawa Jazdy, wszystkie kursy odbywaly sie w...
~madzia
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 10 stycznia 2024

Katarzyna Kol. - ocena Bardzo dziękuję instruktorowi Januszowi Piotrowskiemu za profesjonalne i...
~Katarzyna Kol.
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 9 stycznia 2024

Liliana - ocena Pan instruktor Łukasz Oleksiak przygotował mnie bardzo dobrze do egzaminu,...
~Liliana
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 9 stycznia 2024

Paweł - ocena Polecam z całego serca! Nauka jazdy z Krzysztofem Chejmanowskim to czysta...
~Paweł
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 21 grudnia 2023

Dominika M - ocena Polecam serdecznie! Po ośmiu latach i braku prób podejścia do egzaminu...
~Dominika M
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 14 grudnia 2023

Stanisław Szerszeń - ocena Polecam bardzo, świetna szkółka jazdy! Serdecznie rekomenduje instruktora...
~Stanisław Szerszeń
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 11 grudnia 2023

Agata - ocena Miałam do czynienia z trzema instruktorami z różnych szkół. Dopóki nie...
~Agata
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 5 grudnia 2023

Łukasz P - ocena Od samego początku miła atmosfera, wykłady teoretyczne były proste w...
~Łukasz P
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 5 grudnia 2023

MM - ocena Mój kurs przeprowadzony przez Pana Janusza Piotrowskiego przebiegł bardzo...
~MM
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 1 grudnia 2023

XYZ - ocena Chciałbym serdecznie polecić instruktora Michała Cieplińskiego, z którym...
~XYZ
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 28 listopada 2023

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
2387

postów

2356

wątków

do góry