Akademia Prawa Jazdy

Kursy prawa jazdy

Gdynia, Świętojańska 68/3

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Opinia o APJ wątek zamknięty Witam wszystkich przyszłych kierowców! Moja skrótowa opinia to: celująco,...
~Kamil L.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 25 lutego 2011

DZIĘKUJĘ ZDAŁAM ZA PIERWSZYM RAZEM wątek zamknięty (...) Chciałabym podziękować sympatycznemu instruktorowi LESZKOWI CHUDY za 4...
~Mireczka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 lutego 2011

Polecam! wątek zamknięty Gorąco polecam wszystkim! Akademia Prawa Jazdy gwarantuje świetną atmosferę i...
~Asia K.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 lutego 2011

Jestem bardzo zadowolona! wątek zamknięty Polecam wszystkim!!!Rzetelne podejście do klienta.Potwierdzam, że jest bardzo...
~Angie
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 lutego 2011

Naprawde polecam wątek zamknięty Polecam Akademie Prawa Jazdy. Dlaczego?? Bardzo miła obsługa w biurze. Teoria...
~Dawid Godzina
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 lutego 2011

GORĄCO POLECAM!!! wątek zamknięty POLECAM APJ KAZDEMU KTO SIE CHCE DOBRZE NAUCZYC JEZDZIC. ZAJĘCIA PROWADZONE...
~KAŚKA J.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 lutego 2011

Polecam!!! wątek zamknięty Zdałam za pierwszym razem!:) Gorąco polecam Akademie Prawa Jazdy! W...
~Maria Wieczorkiewicz
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 13 lutego 2011

Polecam! wątek zamknięty Kurs odbyłam w innej szkole, jednak nie zdobyłam w niej wiele umiejętności.....
~absolwentkaAPJ
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 lutego 2011

4 Godziny Dodatkowe - Efekt . . . ZDANE wątek zamknięty W poprzednim ośrodku wyjeździłem 30 godzin, nie nauczono mnie niczego i...
~Igor Odejewski
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 lutego 2011

Zdecydowanie POLECAM! wątek zamknięty Egzamin zdałem za pierwszym razem !!!:)Zajęcia teoretyczne były prowadzone w...
~m.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 lutego 2011

Według mnie nie ma lepszej szkoły !!! wątek zamknięty Bardzo wysoki poziom prowadzenia zajęć, bardzo humorystyczne podejście za co...
~Sebastian
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 lutego 2011

Natalia - serdecznie polecam ! wątek zamknięty Polecam Akademię Prawa Jazdy. Atmosfera panująca w tej szkole jest genialna....
~Natalia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 lutego 2011

Polecam :) wątek zamknięty Gorące podziękowania dla całego zespołu APJ a w szczególności dla Michała...
~Dominika
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 lutego 2011

Miki - opinia wątek zamknięty Zdałem przed chwilą i cieszę się z tego niezmiernie, w związku z tym dziękuję...
~Miki
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 31 stycznia 2011

Gorąco polecam! wątek zamknięty Witam wszystkich! Jeśli ktoś zastanawia się nad wyborem szkoły nauki jazdy,...
~Magda
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 29 stycznia 2011

Polecam wątek zamknięty Zdecydowałam się na wykupienie dodakowych godzin w tej szkole po kolejnym...
~Aga
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 27 stycznia 2011

Bardzo Gorąco Polecam Wszystkim Zastanawiającym Się!!! wątek zamknięty Do Akademii trafiłem po tym jak wiele pochlebnych opinii usłyszałem na jej...
~Kamil W.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 24 stycznia 2011

Gorąco polecam!!! wątek zamknięty Czasowa elastyczność instruktorów! Sympatyczna atmosfera! Dziękuję wszystkim...
~Dorota
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 22 stycznia 2011

SCZERZE POLECAM wątek zamknięty Pełen profesjonalizm, dogodność terminów. Szczerze mogę polecić wszystkim,...
~MARTA
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 stycznia 2011

Polecam!!! :D wątek zamknięty Wybrałam Akademię Prawa Jazdy, ponieważ polecili mi ją znajomi i nie żałuję!...
~Natalia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 17 stycznia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
2389

postów

2358

wątków

do góry