Akademia Prawa Jazdy

Kursy prawa jazdy

Gdynia, Świętojańska 68/3

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zdałem za I razem. wątek zamknięty Witam. Po zaliczeniu części teoretycznej i praktycznej dokupiłem 6 godzin...
~Tomek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 stycznia 2011

Polecam Akademię Prawa Jazdy wątek zamknięty Polecam Akademię Prawa Jazdy - pełen profesjonalizm zarówno w biurze, jak i w...
~Arleta
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 stycznia 2011

Bardzo polecam - zdałem za 1 razem wątek zamknięty Dzięki tej szkole nauczyłem się nie tylko jak zdać egzamin, ale także...
~Paweł M
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 stycznia 2011

Bardzo dobra szkoła wątek zamknięty Świetna szkołą. Część teoretyczna przedstawiona przejrzyście, łatwo i miło -...
~responso
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 stycznia 2011

!!! Polecam !!! wątek zamknięty Godzinę temu miałem egzamin po 3 letniej przerwie w prowadzeniu auta....
~Tomasz
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 stycznia 2011

Polecam! wątek zamknięty Szczerze polecam wszystkim szukającej szkoły jazdy która nie tylko przygotuje...
~Paweł Staszewski
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 stycznia 2011

Zdecydowanie polecam :) wątek zamknięty Z kursu odbytego w APJ jestem bardzo zadowolona- zarówno teoria jak i...
~Skowronek :)
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 stycznia 2011

ZDANY ZA PIERWSZYM RAZEM wątek zamknięty Ukonczylem kurs w akademi jazdy i dzieki ludziom z tej szkoly pozostalo mi...
~Adam Gojtowski
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 marca 2008

POLECAM i ZACHĘCAM NIEZDECYDOWANYCH!!! wątek zamknięty Na samym początku WIELKIE PODZIĘKOWANIA dla Darka Leszczyńskiego za wszystkie...
~Mateusz Ż
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 stycznia 2011

POLECAM!!! wątek zamknięty Polecam akademię wszystkim tym, co mają zamiar rozpocząć kurs prawa jazdy....
~Karol Uhlenberg
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 30 grudnia 2010

POLECAM wątek zamknięty Z czystym sumieniem mogę polecic wszystkim zainteresowanym. Atmoswera...
~Agnieszka W.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 30 grudnia 2010

Piotr G. - opinia wątek zamknięty Polecam wszystkim zainteresowanym. Bez problemu zdałem egzamin za 1 razem....
~Piotr G.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 29 grudnia 2010

Polecam ! wątek zamknięty Zostałem świetnie przygotowany zarówno do egzaminu teoretycznego jak i...
~Rafał
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 27 grudnia 2010

SZKOŁA NA 1000% wątek zamknięty Kurs w APJ był strzałem w 10! Świetna szkoła! Pełen profesjonalizm. Bardzo...
~Marta
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 22 grudnia 2010

Polecam! wątek zamknięty Szkole przyznaję ocenę ogólną bardzo dobrą przede wszystkim za profesjonalne...
~Hania N.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 grudnia 2010

polecam! wątek zamknięty Co by tu powiedzieć...Atmosfera bardzo dobra, przyjazna, duuużo śmiechu...
~Nana
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 grudnia 2010

Michał Mankiewicz wątek zamknięty Profesja niesamowita. Chciałam polecić wszystkim kursantom Akademii Prawa...
~Karolina.S.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 grudnia 2010

Pełen profesjonalizm. wątek zamknięty Poszłam do Akademii Prawa Jazdy po przeczytaniu dobrych opinii w internecie....
~Gosia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 grudnia 2010

szkoła godna polecenia! wątek zamknięty Jak najbardziej polecam wszystkim Akademię Prawa Jazdy!:) wspaniała szkoła,...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 grudnia 2010

Polecam! wątek zamknięty Świetna szkoła (...). Ogólnie same pozytywy. Aha i jeszcze bardzo miłe panie...
~Kamil
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 grudnia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
2387

postów

2356

wątków

do góry