Akademia Prawa Jazdy

Kursy prawa jazdy

Gdynia, Świętojańska 68/3

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
polecam wątek zamknięty Polecam, zdałem za pierwszym razem. Instruktorzy są kompetentni i świetnie...
~JN
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 grudnia 2010

Polecam, zdałem za pierwszym razem! wątek zamknięty Wykłady prowadzone są bardzo fajnie, można z nich dużo wynieść. Jeździłem z...
~Michał
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 grudnia 2010

polecam! wątek zamknięty Trafiłem do tej szkółki z polecenia znajomych i bardzo spodobała mi się od...
~XYZ
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 grudnia 2010

Bomba :) wątek zamknięty Polecam wszystkim tą Szkołę:) Zajęcia teoretyczne prowadzone w miły i...
~Bieniol
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 grudnia 2010

Nic dodać , nic ująć... wątek zamknięty Chyba nie będę oryginalna, bo muszę powiedzieć, że szkoła jedyna w swoim...
~Agata
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 grudnia 2010

Szybko i solidnie wątek zamknięty trafiłem po 3 oblanych egzaminach, zdałem za 4 razem bez problemu, to mówi...
~polsal
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 grudnia 2010

najlepsza szkoła w Gdyni! wątek zamknięty Po 3-ech oblanych egzaminach trafiłam do Akademii Prawa Jazdy z polecenia...
~Nicola
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 grudnia 2010

APJ!!! GODNA POLECENIA!!! JAZDY Z P. WOJTKIEM SZYSZKOWSKIM! wątek zamknięty Uważam,że Akademia Prawa Jazdy to najbardziej profesjonalna,kompetentna i...
~Absolwent!!!
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 grudnia 2010

x - opinia wątek zamknięty Absolutnie polecam szkołę. Świetna obsługa, mili instruktorzy, czas trwania...
~x
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 grudnia 2010

Nauka Jazdy - Tylko z Panem Wojtkiem Szyszkowskim w APJ wątek zamknięty Przeniosłam się z innej szkoły jazdy do Akademii, a co za tym idzie...
~Aneta
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 grudnia 2010

Faktycznie najlepsza!!!!! wątek zamknięty Poszukiwałam szkoły nauki jazdy Kat.B dzięki której się nauczę a nie...
~AbrA
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 grudnia 2010

polecam! wątek zamknięty 2 dni temu zdałem egzamin! bardzo się ciesze, udało się za 2 razem, bardzo...
~Tomasz G.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 grudnia 2010

Polecam! wątek zamknięty No i zdałam:) Oczywiście moja opinia nie będzie bardziej oryginalna od...
~Ewa M.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 grudnia 2010

Polecam! wątek zamknięty Dzisiaj zdałem egzamin państwowy, teoria za drugim razem (z mojej winy)...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 grudnia 2010

Super Instruktorzy !!! wątek zamknięty Mają świetną kadrę ! W szczególności polecam Pana Michała Mankiewicza, jest...
~Katarzyna Wiśniewska
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 listopada 2010

nie ma to jak ostatnia wizyta w pordzie !! ;)) wątek zamknięty Zanim trafiłam do Akademii, miałam za sobą już kilku egzaminatorów, kilka...
~maaarta
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 listopada 2010

SUPER SZKOŁA!! wątek zamknięty Po 3 oblanych egzaminach przeniosłam się do Akademii Prawa Jazdy;)) To była...
~Sandra M
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 listopada 2010

WIELKI POZYTYW wątek zamknięty Witam, skorzystałam z usług tej szkoły głównie na podstawie przeczytanych tu...
~Justyna
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 listopada 2010

Polecam szkołę i naukę z P. Leszkiem Chudym!!!!!!!!! wątek zamknięty Polecam wszystkim Akademię Prawa Jazdy. (...) Praktyka z Panem Leszkiem...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 listopada 2010

Krzysztof - opinia wątek zamknięty Nie wiem od czego zacząć . Może od biura . Bardzo otwarci i pomocni ludzie ....
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 listopada 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
2387

postów

2356

wątków

do góry