Akademia Prawa Jazdy

Kursy prawa jazdy

Gdynia, Świętojańska 68/3

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam szkołę i naukę z P. Leszkiem Chudym!!!!!!!!! wątek zamknięty Polecam wszystkim Akademię Prawa Jazdy. (...) Praktyka z Panem Leszkiem...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 listopada 2010

Krzysztof - opinia wątek zamknięty Nie wiem od czego zacząć . Może od biura . Bardzo otwarci i pomocni ludzie ....
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 listopada 2010

Jak najbardziej polecam Akademie Prawa Jazdy:-) wątek zamknięty Bardzo cieszę się że spośród tylu szkół nauki jazdy w Gdyni wybrałam właśnie...
~JUDYTA
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 listopada 2010

Miś - opinia wątek zamknięty Ocena po jazdach dodatkowych.
~Miś
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 listopada 2010

M. - opinia wątek zamknięty Dziekuje za cierpliwość i nauke na wysokim poziomie p. Leszkowi. Teraz juz...
~M.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 listopada 2010

I niemożliwe staje się możliwe wątek zamknięty Polecam Akademię wszystkim tym, którzy chcą zostać kierowcami ! Teoria...
~Joanna C.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 listopada 2010

Szacunek dla Maćka wątek zamknięty Naukę rozpocząłem w jednej z Sopockich szkól nauczania jazdy. W międzyczasie...
~Kuba
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 listopada 2010

AKADEMIA PRAWA JAZDY jest najlepsza! wątek zamknięty Żeby nie powtarzać tego co powiedzieli moi przedmówcy, z mojej strony tylko...
~Aneta
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 listopada 2010

Gorąco polecam wątek zamknięty wszystko świetnie, teoria wyłożona profesjonalnie. jeździć uczyłem się pod...
~Michał
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 listopada 2010

Gorąco polecam :) wątek zamknięty Serdecznie polecam wszystkim Akademie Prawa jazdy,wspaniali ludzie tam...
~Aśka Ż
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 listopada 2010

Polecam wątek zamknięty Zdecydowanie polecam Akademię Prawa Jazdy. Teoria świetnie prowadzona przez...
~Kamil
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 listopada 2010

dzisiaj zdałam za pierwszy razem!! :D wątek zamknięty polecam gorąco wszystkim tą szkołę! instruktorzy są naprawdę świetni! Dzisiaj...
~Emilia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 listopada 2010

Polecam wątek zamknięty Kurs robiłam w innej szkole ale,niestety,mimo kilku podejść nie udało mi się...
~Monika
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 listopada 2010

Polecam wątek zamknięty Polecam Akademie Prawa Jazdy zrozumiale wykłądy, dobrzy instruktorzy....
~G.K.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 października 2010

POLECAM wątek zamknięty Przed wczoraj zdałem prawo jazdy po dodatkowych godzinach wykupionych w APJ....
~Mateusz
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 października 2010

Akademia Prawa Jazdy - najlepsza szkoła w Gdyni wątek zamknięty Polecam tą szkołe bo to właśnie dzieki niej udało mi sie zdac egzamin....
~S.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 października 2010

Zdałem:D wątek zamknięty Polecam, po stokroć polecam W czwartek zdałem prawko;) Polecam z czystym...
~Damian KNyba
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 października 2010

Genialna szkoła wątek zamknięty "Akademię" polecili mi znajomi, nie wiedziałem w sumie co może być takiego...
~Paweł Brzeziński
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 22 października 2010

Zdałam za pierwszym razem ;)!!!!!! wątek zamknięty Dziś przystąpiłam do egzaminu, który zakończył się POZYTYWNIE ;)..a to...
~Ola N.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 22 października 2010

Profesjonalizm, nauka i mile spędzony czas :) wątek zamknięty Bardzo mile będę wspominać Akademię. Trafiłam do niej przez absolutny...
~Osia - królowa Elfów :)
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 21 października 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
2389

postów

2358

wątków

do góry