Akademia Prawa Jazdy

Kursy prawa jazdy

Gdynia, Świętojańska 68/3

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam!!!!! :) wątek zamknięty Witam, Na wstępie chciała bym pozdrowić całą ekipę APJ! oraz podziękować im...
~Aleksandra Zalewska
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 lipca 2010

UDAŁO SIĘ ! wątek zamknięty Dzisiaj zdałam. Ulżyło. Co prawda nie za pierwszym razem, ale nie poddałam...
~Agi
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 21 lipca 2010

Profesjonalizm i Prawdziwa Pasja! wątek zamknięty Do Akademii Prawa Jazdy trafiłam z innej szkoły, gdzie zmarnowałam kupę...
~Semi
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 lipca 2010

Jesteście najlepsi ;) !! wątek zamknięty Pamiętam moment wyboru szkoły jazdy.. to była dla mnie nie łatwa decyzja...
~Monikkaaa P.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 lipca 2010

Profesjonalizm w 100% wątek zamknięty Muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolony, że wybrałem Akademie Prawa...
~Tiki
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 lipca 2010

Naprawdę warto! wątek zamknięty W APJ wszystko robione jest bardzo solidnie. Moim zdaniem nie brak tam...
~Tomek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 lipca 2010

polecam wątek zamknięty zdałam,huraaa...Akademia prawa jazdy najlepsza w trójmieście,wypróbowałam...
~H.O.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 lipca 2010

APJ Najlepsza szkoła w trójmieście!!!:) wątek zamknięty Zdałam dziś egzamin za drugim razem i już niedlugo bede szczesliwa...
~Ola T.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 lipca 2010

Akademia Prawa Jazdy wątek zamknięty Bardzo dobra szkoła, polecam wszystkim. Wykłady prowadzone rzetelnie i...
~Agata
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 lipca 2010

Polecam wątek zamknięty Miałam przyjemność jeździć kilkanaście godzin z Maciejem G, któremu z tego...
~wdzięczna kursantka :D
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 czerwca 2010

POLECAM! wątek zamknięty W Akademi Prawa Jazdy wykupilam dodatkowe godziny jazdy, z ktorych bylam...
~ania
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 lipca 2010

Podziękowanie dla Michała Mankiewicza. wątek zamknięty Polecam gorąco APJ.Panuje tam przemiła atmosfera,wykłady prowadzone są...
~A.E
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 lipca 2010

Najlepsza Szkoła w Trójmieście!!!! wątek zamknięty Jest to najlepsza szkoła w trójmieście wykłady super prowadzone można dużo z...
~KAROLINA MACHOLL
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 1 lipca 2010

Najlepsza szkoła!!!:) wątek zamknięty Polecam wszystkim Akademie Prawa Jazdy!!! Serdeczne podziękowania dla...
~Natalia:)
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 1 lipca 2010

Polecam! wątek zamknięty Sumiennie przygotowane wykłady, przyjaźni wykładowcy i miła atmosfera....
~madzior
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 29 czerwca 2010

Polecam! wątek zamknięty Akademia Prawa Jazdy to naprawdę świetna szkoła, zajęcia teoretyczne były co...
~Marcin P
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 czerwca 2010

APJ rządzi ;)) wątek zamknięty Hurrra!!! Zdałam za drugim razem. Dziękuję Leszku za cierpliwość i super...
~balbinka Asia G.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 czerwca 2010

Paweł R. - opinia wątek zamknięty jestem bardzo zadowolony z szkolenia APJ. bardzo mili wykladowcy i cala...
~Paweł R.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 czerwca 2010

APJ ! rewelka! wątek zamknięty wybrałam AJP kierując się opiniami znajomych. mój kolega polecił mi Akademię,...
~Beata J.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 czerwca 2010

Zdecydowanie TAK wątek zamknięty Szkołę polecili mi znajomi jako tą w której zdaje się za pierwszym razem....
~Kwiatuszek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 czerwca 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
2387

postów

2356

wątków

do góry