Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Najlepsze przygotowanie do egzaminów na ASP Korzystałam z pomocy Pani Doroty tylko rok i to pozwoliło mi już dostać się...
~K
0

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 25 sierpnia 2018

Kandydaci na ASP-lepiej nie można trafić :) Do Akademii Talentów trafiłam stosunkowo późno, ale dzięki cennym radom Pani...
~Daria M.
0

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 24 sierpnia 2018

3 RAZY TAK! wątek zamknięty Na wstępie muszę powiedzieć, że z całego serca polecam Akademię Talentów i...
~Gosia
0

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 lipca 2016

POLECAM wątek zamknięty Domowa atmosfera sprzyjająca pracy, profesjonalne podejście, uwagi na wagę...
~Magda
0

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 czerwca 2016

Najlepsza pracownia! wątek zamknięty Chodzenie na zajęcia do Akademii Talentów przez 2 lata były czystą...
~Martyna
0

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 lipca 2015

BARDZO POLECAM!! wątek zamknięty Chodziłam do pani Doroty 3 miesiące i nauczyłam się więcej, niż w innej...
~Jula
0

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 lipca 2014

nie ma lepszej pracowni! POLECAM :) wątek zamknięty Akademia to I D E A L N E miejsce na przygotowanie się na wymarzone studia!...
~Maja
0

dodano: 16 lipca 2014

Polecam!!! wątek zamknięty Zapisując się do Akademii Talentów nie sądziłam, że mogłabym zdawać na ASP....
~Martyna
0

dodano: 15 lipca 2014

GORACO POLECAM wątek zamknięty Zanim trafiłam do Akademii , przerobiłam 2 inne kursy przygotowujace na...
~Studentka architektury
0

dodano: 15 lipca 2014

Naprawdę warto! wątek zamknięty Już po wcześniejszych komentarzach widać, że Akademia Talentów to nie tylko...
~Ewelina P
0

dodano: 30 czerwca 2014

To był bardzo dobry wybór. wątek zamknięty Dostałam się dopiero za 3 razem na Wnętrza na ASP, ale dzięki ostatniemu roku...
~Anita Wrzeszcz
0

dodano: 30 czerwca 2014

efektywne przygotowanie do egzaminów ASP wątek zamknięty Dzięki nauczaniu Akademii Talentów mogłam iść na egzaminy z czystym sumieniem...
~studentkaASP
0

dodano: 29 czerwca 2014

Poleeeecam! wątek zamknięty Bardzo się cieszę, że trafiłam właśnie do tej szkoły rysunku, do Pani...
~Karolina G.
0

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 lipca 2013

Polecam!! wątek zamknięty Akademia Talentów jest najlepszą szkołą przygotowującą do egzaminów! Idąc na...
~Ania P.
0

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 lipca 2013

Najlepsza pracownia w trojmiescie! wątek zamknięty Mysle ze sam fakt, ze uczniowie z pracowni Pani Doni zawsze zajmują pierwsze...
~Marysia G
0

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 lipca 2013

Najlepsza pracownia artystyczna na swiecie! wątek zamknięty Nie wiem czy sa slowa, ktore bylyby w stanie wyrazic moja wdziecznosc i...
~ksenia
0

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 lipca 2013

zajęcia dla dzieci wątek zamknięty Widzę dużo pozytywnych opinii na temat zajęć dla młodzieży, ja z chęcią dodam...
~Anna
0

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2012

NAAAAAAJLEEEEEPIEEEEEEJ!!!! wątek zamknięty Nie można sobie wymarzyć lepszego miejsca na przygotowanie do egzaminów!! W...
~Monika G.
0

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 lipca 2012

NAPRAWDĘ WARTO!!! wątek zamknięty Na zajęcia do Pani Doroty uczęszczałam tylko przez rok, ale był to rok, w...
~maturzystka
0

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 lipca 2012

Bardzo dobry kurs!! wątek zamknięty Genialne przygotowanie dla przyszłych studentów uczelni artystycznych. Nie...
~Julia;)
0

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 lipca 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry