Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Sylwia - ocena Najlepsza pracownia. Dorota jest od wielu lat niezastapiona. Polecam z...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 24 października 2023

Agata Grudzinski - opinia Polecam z całego serca warsztaty kreatywne w akademii talentów. Moja córka...
~Agata Grudzinski
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 25 sierpnia 2023

Pola - opinia Polecam pracownie bardzo mocno! Na zajęciach panuje zawsze cudowna atmosfera,...
~Pola
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 22 lipca 2023

Agata Grudzinski - opinia Prz3z ostatni rok szkolny uczesniczyła moja córka 5 letnia. Zajęcia prowadzi...
~Agata Grudzinski
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 21 lipca 2023

Martyna - opinia Zajęcia były przystosowane do poziomu nauczania, mieli pozytywne nastawienie...
~Martyna
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 21 lipca 2023

Julia - opinia Najlepsza pracownia na jaką tylko mogłam trafić, a wczensiej byłam w kilku...
~Julia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 sierpnia 2022

Ula - opinia Z każdymi zajęciami widać postępy! A to wszystko dzięki pani Dorocie - ma...
~Ula
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 sierpnia 2022

daria - opinia wątek zamknięty Najlepsza pracownia! Dzięki pani Dorocie udało mi się dostać na wymarzone...
~daria
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 31 sierpnia 2021

Rozalia - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam zajęcia w Akademi Talentow wszystkim przygotowującym się do...
~Rozalia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 września 2020

Spełnianie marzeń z akademią ! wątek zamknięty Na zajęcia u pani Dorotki chodziłam od zerówki az po dostanie się pierwsza na...
~Ula
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 sierpnia 2019

Najlepsze przygotowanie do egzaminów na ASP wątek zamknięty Korzystałam z pomocy Pani Doroty tylko rok i to pozwoliło mi już dostać się...
~K
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2018

Kandydaci na ASP-lepiej nie można trafić :) wątek zamknięty Do Akademii Talentów trafiłam stosunkowo późno, ale dzięki cennym radom Pani...
~Daria M.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2018

3 RAZY TAK! wątek zamknięty Na wstępie muszę powiedzieć, że z całego serca polecam Akademię Talentów i...
~Gosia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 lipca 2016

POLECAM wątek zamknięty Domowa atmosfera sprzyjająca pracy, profesjonalne podejście, uwagi na wagę...
~Magda
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 czerwca 2016

Najlepsza pracownia! wątek zamknięty Chodzenie na zajęcia do Akademii Talentów przez 2 lata były czystą...
~Martyna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 lipca 2015

BARDZO POLECAM!! wątek zamknięty Chodziłam do pani Doroty 3 miesiące i nauczyłam się więcej, niż w innej...
~Jula
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 lipca 2014

nie ma lepszej pracowni! POLECAM :) wątek zamknięty Akademia to I D E A L N E miejsce na przygotowanie się na wymarzone studia!...
~Maja
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 lipca 2014

Polecam!!! wątek zamknięty Zapisując się do Akademii Talentów nie sądziłam, że mogłabym zdawać na ASP....
~Martyna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 lipca 2014

GORACO POLECAM wątek zamknięty Zanim trafiłam do Akademii , przerobiłam 2 inne kursy przygotowujace na...
~Studentka architektury
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 lipca 2014

Naprawdę warto! wątek zamknięty Już po wcześniejszych komentarzach widać, że Akademia Talentów to nie tylko...
~Ewelina P
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 czerwca 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry