Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
To był bardzo dobry wybór. wątek zamknięty Dostałam się dopiero za 3 razem na Wnętrza na ASP, ale dzięki ostatniemu roku...
~Anita Wrzeszcz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 czerwca 2014

efektywne przygotowanie do egzaminów ASP wątek zamknięty Dzięki nauczaniu Akademii Talentów mogłam iść na egzaminy z czystym sumieniem...
~studentkaASP
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 czerwca 2014

Poleeeecam! wątek zamknięty Bardzo się cieszę, że trafiłam właśnie do tej szkoły rysunku, do Pani...
~Karolina G.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 lipca 2013

Polecam!! wątek zamknięty Akademia Talentów jest najlepszą szkołą przygotowującą do egzaminów! Idąc na...
~Ania P.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 lipca 2013

Najlepsza pracownia w trojmiescie! wątek zamknięty Mysle ze sam fakt, ze uczniowie z pracowni Pani Doni zawsze zajmują pierwsze...
~Marysia G
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 lipca 2013

Najlepsza pracownia artystyczna na swiecie! wątek zamknięty Nie wiem czy sa slowa, ktore bylyby w stanie wyrazic moja wdziecznosc i...
~ksenia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 lipca 2013

zajęcia dla dzieci wątek zamknięty Widzę dużo pozytywnych opinii na temat zajęć dla młodzieży, ja z chęcią dodam...
~Anna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2012

NAAAAAAJLEEEEEPIEEEEEEJ!!!! wątek zamknięty Nie można sobie wymarzyć lepszego miejsca na przygotowanie do egzaminów!! W...
~Monika G.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 lipca 2012

NAPRAWDĘ WARTO!!! wątek zamknięty Na zajęcia do Pani Doroty uczęszczałam tylko przez rok, ale był to rok, w...
~maturzystka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 lipca 2012

Bardzo dobry kurs!! wątek zamknięty Genialne przygotowanie dla przyszłych studentów uczelni artystycznych. Nie...
~Julia;)
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 lipca 2012

ŚWIETNA ATMOSFERA wątek zamknięty Do pani Doroty uczęszczałam kilka lat temu w czasie wakacji na zajęcia z...
~Natalia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 lipca 2012

REWELACJA!! wątek zamknięty Zdecydowanie polecam!! Ja swoje przygotowania zaczęłam w grudniu,...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 lipca 2012

POLECAM! wątek zamknięty Bardzo polecam!!!!!!!!!! Zajęcia prowadzone są w bardzo przyjemnej...
~Asia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 lipca 2012

POLECAM! wątek zamknięty Polecam!!! Uczestniczyłam w kursie przygotowującym na architekturę wnętrz i...
~Ruda
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 lipca 2012

Bardzo POLECAM! wątek zamknięty Na zajęciach jest wspaniała atmosfera, a to bardzo ważne! Indywidualne...
~Ania
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 września 2011

Jak najbardziej POLECAM wątek zamknięty Zajęcia odbywają się w przemiłej atmosferze, solidne i indywidualne podejście...
~Magda
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2011

Polecam! wątek zamknięty Po raz pierwszy pojawiłam się na zajęcia po to by rozwijać swoje umiejętności...
~justyna
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 czerwca 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry