Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Stała klientka wątek zamknięty Prawie zawsze tam kupuję produkty dla dziecka, Panie ekspedientki mogłyby się...
~Mimi
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 listopada 2013

Rewelacyjna obsługa!!! wątek zamknięty Bylismy dzis na 20-tych urodzinach Akpolbaby w Gdańsku. Zainteresowana byłam...
~Magda
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 października 2013

Super wątek zamknięty Szczerze mówiąc nie wiedziałam, że w Akpolu też jest taki duży wybór ubranek,...
~Aś
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 lutego 2013

:) wątek zamknięty Akurat tam trafilam ba mikolajki,z wnuczkiem bylam i co, dostal tez...
~Ela
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 grudnia 2012

:) wątek zamknięty Bardzo fajna promocja przed świętami, duże wyprzedaże zabawek, idealnie na...
~KO
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 grudnia 2012

Super! wątek zamknięty Sklep który uratował mi świąteczne prezenty! Naprawdę super, duży wybór i...
~daga86
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 grudnia 2012

Akpol Baby wątek zamknięty Zakupy w Akpolu w Gdańsku, na Jaśkowej, zrobiłam w maju. Potrzebowałam...
~Łucja
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 czerwca 2012

Polecam wątek zamknięty W Akpolu byłam już nie pierwszy raz, odkąd jestem mamą to się tam...
~Pacia76
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 listopada 2012

Polecam wątek zamknięty w akpolu zapoatruje się odkąd urodził mi się synek: sklep bardzo dobry,...
~Basia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 października 2012

Miły sklep dla rodziców wątek zamknięty W ten weekend miałem przyjemność z żoną dokonać zakupu wyprawki dla naszej...
~MarcinW
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 września 2012

:) wątek zamknięty do Akpola chodzę odkąd byłam w ciąży z moją malutką :) mam kawalek, ale...
~mania
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 września 2012

na plus wątek zamknięty polecam, fajny sklep. mam daleko,ale wole dojechac,nizkupowac byle gdzie....
~MKo
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 września 2012

dobre ubranka wątek zamknięty w akpolu kupuję często rzeczy dla dzieci,tez ubranka.nie mam przekonania do...
~Olusia77
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 września 2012

Polecam wątek zamknięty Niedługo zostanę mamą i czas na robienie wyprawki. Byłam pierwszy raz w...
~Przyszła-mamusia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2012

okropna obsługa wątek zamknięty Kategorycznie odradzam zakupów w Akpolu w Gdańsku z uwagi na bardzo...
~Magda
5

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 31 stycznia 2011

polecam wątek zamknięty robiłem tam zakupy w poniedzialek, duzy sklep z duzym wyborem, wszystko mozna...
~Tomek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 lipca 2012

... wątek zamknięty Ten sklep jest całkowicie paskudny- bałagan, brud. Jest całkowitym...
~Beata S.
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 września 2011

Za drogo jak na hurtownię wątek zamknięty Drogo, brak zainteresowania klientem. To nie tylko moja opinia...
~mama
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 marca 2009

tommee tippee jest naprawde dobre na wszystko! wątek zamknięty Butelka antykolkowa tommee pomogla mojemu dziecku zrelaksowac sie podczas...
~Ania
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 listopada 2011

polecam wątek zamknięty robiłam tam duże zakupy przed urodzeniem dziecka - kupiłam wszystko czego...
~Magda
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 listopada 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
74

postów

52

wątków

do góry