Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
AKPOL wątek zamknięty Naczytałam się wiele więc zdecydowałam się napisać swoją wersję. Akpol jest z...
~Mamka-Karolki
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 listopada 2011

polecam wątek zamknięty Bardzo fajny sklep, obsługa bardzo miła i chętna w doradzeniu.Gorąco polecam
~sylwia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 września 2011

MAMA ZUZU - opinia wątek zamknięty Akpol od lat znany, niejednokrotnie zachwalany i karcony. Ja osobiście zawsze...
~MAMA ZUZU
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 września 2011

Bardzo miła obsługa!!!! wątek zamknięty A ja uważam że jeżeli chce się coś zobaczyć to po to jest obsługa żeby mi...
~mamusia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 25 lutego 2011

wszystko dostepne w jednym miejscu wątek zamknięty Polecam Akpol wszystkim rodzicom, którzy spodziewają się dziecka. Przy dwóch...
~Mama dwóch brzdąców
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 grudnia 2010

RÓŻNORODNY ASORTYMENT wątek zamknięty DUŻY WYBÓR PRODUKTÓW I UWAŻAM,ŻE CENY W PORÓWNANIU Z NP."MAMA I JA" SĄ O...
~EWA
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 13 maja 2010

duzo taniej! wątek zamknięty Wozki duzo taniej niz gdzie indziej.Nie dosyc,ze wozek byl tanszy o 200 zl...
~zadowolona
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 15 grudnia 2009

Duży wybór, ceny przeciętne. Brud i brak kultury ponad normę. wątek zamknięty Asortyment zadowala różnorodnością. Ceny ogólnie przeciętne: można znaleźć...
~lolek
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 6 listopada 2009

Fajna hurtownia wątek zamknięty Troche przesada z tą krytyką....jestem dość długo klientką akpolu i nie mam...
~Kasia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2009

Jestem zadowolona wątek zamknięty Poleciła mi ten sklep koleżanka, która wychowała w tej firmie dwoje dzieci....
~Irenka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 25 lipca 2009

Drogo i brudno wątek zamknięty Odradzam korzystania. Choć wybór artykułów jest b.duży to są one często...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 16 czerwca 2009

... wątek zamknięty spory wybór, niezła jakoś ale niestety zawrotne ceny... obsługa niestety też...
~Anne
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 1 czerwca 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
74

postów

52

wątków

do góry