Al-Car

Kursy prawa jazdy

Gdynia, Opata Hackiego 8-10

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam! wątek zamknięty Po wyjeżdżeniu 30 godzin w innym ośrodku, czułam się niepewna i niedouczona....
~Emilia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 października 2015

AL-Car wątek zamknięty Lepszej szkoły wymarzyć nie mogłem sobie. Klimat panujący zawsze dobry...
~Paweł
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 października 2015

POLECAM - szkoła SUPER wątek zamknięty Polecam OSK AL- CAR w Gdyni na ul. Morskiej 169 Właścicielka i instruktorka...
~Beti
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 października 2015

Polecam ! wątek zamknięty Naprawdę bardzo dobra szkoła! Każdy z instruktorów jest profesjonalny i...
~Aneta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 września 2015

Fantastyczna ekipa! wątek zamknięty Pani Kierownik Alicja jest bardzo zorganizowaną i konkretną kobietą....
~Angelika Sawicka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2015

Natalia - opinia wątek zamknięty Polecam wszystkim ALCAR ! Instruktorki kochane ! Pani Gosia i pani Ala....
~Natalia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2015

Polecam wszystkim!! wątek zamknięty Bardzo polecam tą szkołę jazdy. Sama zdałam za 1 razem. Pani Ala potrafi...
~Marysia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2015

Polecam wątek zamknięty Polecam super instruktorki Małgosia i Alusia , rzeczowo , konkternie bez nerwów
~Kasia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 czerwca 2015

Polecam ! wątek zamknięty Gorąco polecam ośrodek szkolenia kierowców Al-car. Troszkę mi zajęło zdanie...
~Monika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 czerwca 2015

polecam szkółkę Alcar! wątek zamknięty Z Panią Alą można się ze wszystkim dogadać, dopasować godziny jazdy, bardzo...
~Kasia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 czerwca 2015

Polecam :) wątek zamknięty Szkółka naprawdę super, miła atmosfera, dobry poziom nauczania i przede...
~Natalia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 maja 2015

Mega Polecam wątek zamknięty Polecam Szkołę Al-car Pani Alicja świetne podejście do kursanta super...
~Krzysztof Spieck
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 maja 2015

POLECAM wątek zamknięty Co mozna tutaj napisać poprostu POLECAM!!!! Dziekuje za kursik i...
~Michał
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2015

super szkoła wątek zamknięty zdalem za pierwszym razem bardzo polecam
~Daniel
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 marca 2015

Zdałam za drugim podejściem !!!! wątek zamknięty Polecam AL_CAR świetna szkoła nauki jazdy w szcególności P Ala to wspaniały...
~Natalia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 marca 2015

Magda - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam! Egzamin zdany za pierwszym razem. Zostałam świetnie...
~Magda
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 lutego 2015

bardzo polecam wątek zamknięty Szkole p.Ali bede wspominal z usmiechem na twarzy pelen profesjonalizm...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 stycznia 2015

Dobra szkoła wątek zamknięty Bardzo dobra obsługa i poziom kursu, a także przystępna cena. Dzisiaj zdałam...
~Ola
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 grudnia 2014

super szkoła POLECAM !! wątek zamknięty dzisiaj zdałem teorię oraz praktykę za pierwszym razem, zostałem...
~Dawid
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 grudnia 2014

Michał - opinia wątek zamknięty Elastyczny grafik szkoleń, profesjonalne podejście i skuteczność - zdałem za...
~Michał
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 listopada 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry