Al-Car

Kursy prawa jazdy

Gdynia, Opata Hackiego 8-10

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jedna z najlepszych szkół wątek zamknięty Tanio, szybko i profesjonalnie. Dużo wolnych terminów - szybkie ukończenie...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 listopada 2014

Al-car nr 1 !!! wątek zamknięty Szczerze polecam szkołę Al-car. Za sprawą wyrozumiałości i umiejętności...
~Daria
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 października 2014

Najlepiej!! wątek zamknięty Szczerze polecam! Pani Ala - mistrzyni w swojej pracy. Zaliczyłam w "AL CAR"...
~Aśka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 września 2014

POLECAM wątek zamknięty Polecam gorąco! Świetne przygotowanie, miła atmosfera oraz przystępna cena za...
~Ela
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2014

Zdane! POLECAM! wątek zamknięty Długo szukałem odpowiedniej szkoły do nauki jazdy, Al-Car polecili mi...
~Dawid K
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 lipca 2014

Polecam !!!! wątek zamknięty Polecam z calego serca osrodek szkolenia Al-Car , p.Alicj Dettleff ma...
~Monika Okoniewska
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 czerwca 2014

zdałam :) wątek zamknięty Dziękuję bardzo za wspaniałą i konkretną obsługę,rewelacyjny kontakt,a...
~Alicja :)
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 czerwca 2014

Polecam. wątek zamknięty Polecam OSK Al-car. Prawko zdane za drugim razem, teoria za pierwszym....
~Kamil
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 maja 2014

Polecam!! wątek zamknięty Prawo jazdy zdane i po stresie. Szybko łatwo i przyjemnie! Dziękuję za owocną...
~Justyna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2014

Super, po prostu pełny profesjonalizm! wątek zamknięty Zostałam znakomicie przygotowana. Teoria zdana w pierwszym terminie. Praktyka...
~Ola
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 marca 2014

Polecam wszystkim! wątek zamknięty Dziś stałam się kierowcą kat. B! I to wszystko zawdzięczam p.Alicji !...
~Wiola Ś.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 marca 2014

ZAJE.....A SZKOLA wątek zamknięty Poleca ta szkole bardzo dobre szkolenie jesli chodzi o teorie i praktyke...
~dawid
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 lutego 2014

POLECAM ! wątek zamknięty Serdecznie Polcem tę szkołę Jazdy ! Instruktorzy podchodzą do szkolenia...
~Szymon T.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 lutego 2014

Za pierwszym! wątek zamknięty Super sprawa i to za taką cenę! Zdecydowałam się na AlCar tylko ze wzgląd na...
~Mała Mi
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 stycznia 2014

szkoła marzeń! wątek zamknięty Szkoła jazdy, w której NAPRAWDĘ uczą jeździć! Genialny sposób przekazywania...
~Karina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 grudnia 2013

Polecam wątek zamknięty Jak najbardziej polecam. Kurs w rewelacyjnej cenie, szybko i rzetelnie...
~Paula
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 grudnia 2013

ZDAŁAM wątek zamknięty Muszę sie pochwalić że nie wieżyłam sama sobie że mi sie uda zdać co prawda...
~Agnieszka Wyszecka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 września 2013

kursantka wątek zamknięty Gorąco polecam ja nic nie umiałam ,a zdałam za pierwszym razem dzięki...
~absolwent
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 lipca 2013

NAJLEPSZA SZKOŁA W GDYNI !!!! wątek zamknięty Jak najbardziej POLECAM !!! Zaczynając od - ATRAKCYJNEJ ceny kursu !!! Po...
~kamila
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 lipca 2013

Słabiutko wątek zamknięty Nie polecam. Po nich musiałem dokupować godziny i stratą pieniędzy było tam...
~Adaśko
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 lipca 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry