Al-Car

Kursy prawa jazdy

Gdynia, Opata Hackiego 8-10

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Paulina - opinia wątek zamknięty bardzo się stresowałam podczas egzaminów, podchodziłam kilka razy i już...
~Paulina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 lipca 2013

ŚWIETNA SZKÓŁKA JAZDY wątek zamknięty świetna szkółka jazdy, polecam. Duża zdawalność egzaminów państwowych....
~Marcin Ż
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 lipca 2013

Polecam Al-car wątek zamknięty Dziekuje instruktorom, szkolenie bardzo profesjonalne, jazdy to sama...
~rrr
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2013

AL- Car wątek zamknięty Dzięki tej szkole zostałam profesjonalnie przygotowana do egzaminu.Dziękuje...
~Monika
5

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 października 2012

prawko wątek zamknięty Extra szkoła jazdy.Mam same dobre wspomnienia z kursu. Nauka upłynęła bez...
~Lena
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2013

opinia o szkole wątek zamknięty zdecydowanie polecam. pozytywnie mnie zaskoczyli. muszę przyznać, że miałem...
~Z.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2013

gosia wątek zamknięty zdałam!przeniosłam się z innego ośrodka do al-car i to była DOBRA decyzja,...
~Gosia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2013

UDAŁO SIĘ ! ;) wątek zamknięty OSK "Al-Car" jest naprawdę godny polecenia. Ciekawie prowadzona teoria i co...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 marca 2013

Mam prawko !!! :) wątek zamknięty Pełen profesjonalizm przy miłej atmosferze :) gorąco polecam wszystkim!...
~Agnieszka
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 marca 2013

,,Dodatek'' z Kościerzyny wątek zamknięty Ja również bardzo serdecznie polecam wszystkim szkołę Al-car. Jestem z...
~Sylwia Ł.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 marca 2013

Al Car wątek zamknięty Super naprawde polecam a zwlaszcza Pania szefowa goraca ja Pozdrawiam prawko...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 lutego 2013

Rewelacja POLECAM! wątek zamknięty Miła atmosfera bez stresu wykłady , jazdy bardzo nauczające Dziękuję...
~Helenka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 lutego 2013

GORĄCO POLECAM SZKOŁĘ AL-CAR!!! wątek zamknięty Chciałabym wszystkim bardzo polecic tę szkołę naprawdę rewelacja.Takich...
~Irena
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 lutego 2013

Na co czekasz? Ucz się z Al-car! :) wątek zamknięty Oh jakie wspaniałe uczucie, poczułam że ciężar spadł i unoszę się nad ziemią...
~Alicja G.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 stycznia 2013

Polecam w 100% wątek zamknięty Polecam Ośrodek Al-car a zwłaszcza naukę u pani Ali :) Zdałam od razu po...
~Edyta H.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 stycznia 2013

ŚWIETNA SZKOŁA JAZDY! GORĄCO POLECAM wątek zamknięty Al- car to świetna szkoła jazdy, gorąco polecam. W szczególności polecam pana...
~SABINA
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 listopada 2012

REWELACJA !!! wątek zamknięty Serdecznie polecam OSK AL-CAR. Zajęcia teoretyczne z Krzyśkiem, wiedza...
~Agnieszka Pionke
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 listopada 2012

Alicja Bonanati - opinia wątek zamknięty Witam wszystkich,bardzo mocno polecam wlasnie te szkole jazdy,bardzo mila...
~Alicja Bonanati
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 listopada 2012

REWELACJA wątek zamknięty Najlepszy ośrodek szkoleniowy!! Pani Alicja najlepsza!! Dzieki jej...
~Magdalena Strumińska
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 listopada 2012

NAJLEPSZA SZKOŁA !!! wątek zamknięty W miłej atmosferze, wśród fajnych ludzi można nauczyć się dobrze, bezpiecznie...
~Danuta
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 października 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry