Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Świetna firma! wątek zamknięty Bardzo wygodne autokary, niezwykle uprzejmi kierowcy i przede wszystkim...
~michhall32
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 października 2016

Super oferta wątek zamknięty Swietna oferta. Polecam w przyszlosci :)
~Kitie
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 października 2016

polecam wątek zamknięty Byliśmy z dzieciakami z przedszkola na wycieczce w Wieliczce i Krakowie :)...
~daria boroń
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 października 2016

Wygodnie, szybko, profesjonalnie wątek zamknięty Nie przepadam za podróżą autokarami, ale muszę przyznać, że byłam bardzo...
~Misia007
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 października 2016

Luksus i luksus wątek zamknięty Zarówno obsługa, jak i dostarczane pojazdy stoją na najwyższym możliwym...
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 października 2016

Albatros Trawel Gdynia wynajem wątek zamknięty Witam Polecam firme Albatros Travel mają duży wybór w wypożyczalni busów,aut...
~Elzbieta Muciek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 października 2016

Świetne biuro podróży. Polecam wątek zamknięty Pragnę polecił usługi owego biura podróży. Mają świetne oferty last minute...
~Cyprian
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 października 2016

Zdecydowanie Polecam wątek zamknięty Witam Jakiś czas temu korzystałem z waszych usług i jestem bardzo zadowolony...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 października 2016

Serdecznie polecam usługi firmy Albatros Travel! wątek zamknięty Potrzebowałem wynajęcia 21-osobowego busa dla mojej drużyny piłkarskiej i w...
~Cezary
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 października 2016

warto;)!! wątek zamknięty To najlepsze biuro podróży jakie kiedykolwiek widziałam,korzystne ceny,miły...
~justynka1994
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 października 2016

Albatros Travel Idealne wakacje wątek zamknięty Firma dzięki której wyjechałem na wymarzone wakacje Na Teneryfe . Od...
~janikrakow
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 października 2016

Albatros travel wątek zamknięty Ostatnio wróciłem do mojego rodzinnego gdańska, ponieważ przyleciałem do...
~lordszczur
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 października 2016

Polecam wątek zamknięty Bardzo dobra firma, autokary na bardzo wysokim poziomie, zapewniają super...
~AnnaK
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 października 2016

Profesjonalne podejście do klienta wątek zamknięty Pełna kultura, samochód wysokiej klasy, wszystko bez zarzutu, polecam.
~Artur
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 grudnia 2015

Polecam wątek zamknięty Bardzo miły kierowca zadbał o bezpieczną jazdę, cała wycieczka przebiegła...
~Marta
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry